Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- Hírek
55
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Oldalán kér segítséget Ördög Nóra egy mozgássérült kisfiúnak, Lacikának.

- 2022. március 11. 20:02 - 2890 megtekintés

Ördög Nóra egy szívszorító posztot osztott meg egy kisfiúról, Lacikáról, aki mozgássérült. Csupán négy és fél éves. Van egy műtét, ami segíthet rajta, de ez rengeteg pénz a családnak, ezért segítséget kértek.

„Márki Lacika 4 és fél éves mozgássérült. A Pető óvodába jár jelenleg, segédeszközzel képes ülni, megtenni pár lépést. Nem beszél, nem szobatiszta.

Létezik egy műtét (miotenofasciotomia), ahol a feszes izmokon bemetszést végeznek így növelve azok mozgástartományát. Lacika ilyen műtét előtt áll. Ez a műtét itthon nincs, nem TB támogatott, Barcelonában tudnák megműteni. A műtét ára 4500 euró, plusz úti költség, szállásdíj és a műtét utáni rehabilitáció díja sem olcsó. A műtétet követően nagy javulás állhatna be a mozgásában.

Anyukája elindított számára egy gyűjést, ahol szuper felajánlásokkal találkozhattok. Gyertek, licitáljatok és ha tudtok segítsetek Lacikának egy teljesebb életet élni!” – olvasható a posztban, amiben a részletek is kiderülnek!

(Forrás:Blikk Rúzs)



A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!


Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


három * = 21

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. július 12. vasárnap, Izabelle, Dalma napja van.
Az év 28. hete és 193. napja.
Holnap Jenő napja lesz.

1711. Rákóczinak mindjárt bujdosása első hónapjaiban elég alkalma volt meggyőződni a francia gyámolítás horderejéről. E napon Vetésy tudósítása így szólt: "A királyhoz beadott emlékiratra Torczy válasza ez volt: ő fölsége nem határozhatja el magát fönséged iránti oltalmának folytatására, mert fönségedben csak oly személyt lát, minő a molnárrá lett püspök.


1795. Sándor főherceg nádor halála. Luxemburgban, midőn röppentyűkészítéssel foglalkozott, a lőpor fölrobbanása által halálosan megsebesített, minek következtében július 12-én meghalt.


Sebők Éva / 1927.júl.12. - /

Mosoly-csalogató

Dugtam rosszkedvemet
csípős hangyabolyba.
Raktam jobbik kedvem
egy nagy garabolyba.

Garabolyt fölvettem,
föl a háztetőre,
jobbik kedvem fogytán
markolok belőle.

Időjárás

2026-07-12, 20:04
Clear sky
NNW
Clear sky
26°C
3.5 m/s
Apparent: 24°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 35%
Szél: 3.5 m/s NNW
Széllökések: 11.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /24% / Rain
Napfelkelte: 04:59
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


öt szorozva egy = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 330

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com