Önnek semmit sem érnek, Zolikának az életet jelentik!
A súlyosan beteg és látássérült Kalmár Zolika számára hosszú évek óta gyűjti a műanyag kupakokat a látássérültek megyei egyesülete.
Mint azt Kovács Lászlóné, az egyesület elnöke elmondta, a kupakokért cserébe a kisfiú ellátásához szükséges dolgokat, például gyomorszondát és más eszközöket tudnak beszerezni.
Az egyesület folyamatosan gyűjt, és szívesen fogadják másoktól is a segítséget. A kupakokat leadhatják az egyesület irodájában, ahonnan továbbítják Zolika családjának.
Az iroda a Hunyadi u. 4. szám alatt található, ügyfélfogadást kedden, szerdán és csütörtökön 9.00 és 15.00 óra között tartanak.
Forrás: teol.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Elfogadja a Spar a bíróság döntését, akadálymentesíti online bevásárlását
Új online digitális kompetenciafejlesztő szolgáltatás – Indul az iBlind
Tudod, miért vannak ezek a furcsa búbok a járdán? Sokaknak fogalma sincs
Mit várnak a korhatár alatti rokkantak a választások után az új kormányzattól?
Ennyi adókedvezmény és támogatás jár a fogyatékossággal élőknek
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
3°C







Vélemény, hozzászólás?