Elindult a „MÁS-KÉP” LÁTOM?! Harmadik Nagy Bandó Országos Irodalmi Pályázat
A Vakok és Gyengénlátók Baranya Megyei Egyesülete (VGYBME) meghirdeti a harmadik Nagy Bandó Országos Irodalmi Pályázatot, amelyre látássérült alkotók írásait várják. A pályázat célja, hogy bemutassa a látássérültséghez kapcsolódó élményeket, érzéseket és gondolatokat.






