Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Neoton - Újra A Farmer
48
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Rejtett Világ Nap Zuglóban

- 2011. április 20. 18:30 - 2200 megtekintés

2011. április 30-án (szombaton) A Zeg-Zug Zuglói Gyermekházban (Budapest, Hermina út 3.). Délután fél 3-tól látássérültekkel kapcsolatos programon vehetnek részt az érdeklődők.

A program keretében fellép A Vakrepülés színtársulat, Továbbá: AVakok és Gyengénlátók Hermina Egyesülete, a Lux Music Vegyeskar, a Vaklárma Színház, a Szarkaláb Folkegyüttes
A délutáni programokra a belépés díjtalan!
A nap folyamán lesz KIÁLLÍTÁS ÉS JÁTSZÓHÁZ, a Kézzelfogható Alapítvány interaktív kiállítása. Érzékelési és ügyességi játékok, tárgyfelismerés, ismerkedés a Braille írással, vetélkedők. A KÉZMŰVES VÁSÁRon Vakok által készített dísztárgyak (mozaik gyertyák, kézzel készített szőttesek), vak költők verses köteteinek árusítása zajlik majd.

18:30-tól látható BRIAN FRIEL: REJTETT VILÁG Molly Sweeney története két részes színházi előadásban. Szereplők: Varga Klári, Kovács István, Karácsonyi Zoltán. Az egész délutáni műsort vezeti Pille – a Hobby Rádió főszerkesztője. Részletek a www.zeg-zug.hu web-oldalon olvashatók.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


1 + nyolc =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. október 17. péntek, Hedvig napja van.
Ma van a(z) Szegénység elleni küzdelem világnapja.
Az év 42. hete és 290. napja.
Holnap Lukács napja lesz.

1554. Bornemissza Gergely, az 1552-ki egri hősök egyike, midőn a hatvani béget rablásaiért fenyíteni akarta, Poroszlónál elfogatott és Konstantinnápolyban felakasztatott.


1918. Tisza István gróf a képviselőházban elismerte, hogy a központi hatalmak elvesztették a háborút.


Csokonai Vitéz Mihály: Október

"Már hát elérkezett a víg október is,
Mely után sóhajtott Bakhus ezerszer is.
Itt van a víg szüret, s mustos kádja körül
A szüretelőknek víg tábora örül...."

Időjárás

2025-10-17, 18:44
Clear sky
NW
Clear sky
15°C
1.8 m/s
Apparent: 10°C
Nyomás: 1023 mb
Páratartalom: 63%
Szél: 1.8 m/s NW
Széllökések: 5.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 07:05
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hat szorozva öt = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com