„Sikeres látássérültek” sorozat
Az ACDC „Találd meg a helyed!” program Sikeres látássérülteket bemutató sorozatának következő vendége Tóthné Dr. Udvardi Katalin, aki férjével közösen megalapította a ma is működő Shetland UK nyelviskolát, még 1992-ben.
Katalin így ír magáról: 2002-től kizárólag a nyelviskolában dolgozom: oktatási igazgatóként irányítom az intézmény szakmai munkáját, de a tanítást azóta sem hagytam abba. Férjhez mentem, és egy fiú és egy lány gyermekem született. Gyermekeink felnőttek és a saját útjukat járják. Férjem és gyermekeim nem látássérültek. Szabadidőmben sokat utazunk, hobbim az irodalom. Amikor csak tehetem, olvasok. Katalin életútja bárki számára érdekes és izgalmas lehet! A program időpontja: 2015. Február 12. Csütörtök este 17.30 órától Helyszín: Budapest, Hermina út 57.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Érdekképviselet a veszélyhelyzet idején is – Dr. Nagy Sándor elnök beszámolója
A Balázs Béla-díj az akadálymentesítés sikere is
Már akadálymentesen is kitölthető a nemzeti petíció +videó
“Nem bántam meg, és soha nem is fogom megbánni, hogy ide jelentkeztem”
Ennek a félkarú, vak férfinak köszönhetjük a magyarországi vakvezetőkutya-képzést
A Gépházban kipróbáljuk az új Windowsos Be My Eyes alkalmazást
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
25°C







Vélemény, hozzászólás?