Stringbike-ra gyűjt a kerekesszékes Andrea
A kerekesszékkel közlekedők helyváltoztatását segítő stringbike megvásárlásra gyűjt Ajka lakosa, Péntek Andrea, aki 2004 szeptembere óta mozgássérült, mégsem hagyja el magát.
Ma is aktív közösségi életet él, az ország első vidéken alakult kerekesszékes tánccsoportjának a tagja és programszervezője. Fellépéseket, kirándulások szervez sorstársainak, hogy szebbé tegye a napjaikat. Azért dolgozik, hogy bebizonyítsa, sérültként is lehet teljes életet élni. A stringbike az ő mindennapjait tenné könnyebbé, mindamellett segítené a rehabilitációját is, ám 350 ezer forintba kerül, amit az asszony nem engedhet meg magának. Aki segíteni szeretne Andreának, az a közösségi portálon veheti fel vele a kapcsolatot.
Forrás: ajkaiszo.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Az elutasított szülők kérjék ismét jogos támogatásukat! Az Alkotmánybíróság megsemmisítette a tartó...
Egy találmány, amivel lábra állhatnak a mozgássérült gyerekek
VELO Túra – Velünk lovagol ép és sérült
Fülpösdaróc – adományok érkeztek a fogyatékossággal élő ukrán menekülteknek
Műlábakkal győzte le a futóbajnokot az ötéves kislány
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
15°C







Vélemény, hozzászólás?