Személyes beszámolók a COVID-19 járványról
Milyen hatással van a világjárvány a fogyatékossággal élő személyek életére?
Az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége (ÉFOÉSZ) magyarra fordította a Nemzetközi Fogyatékosságügyi Szövetség (International Disability Alliance, IDA) kérdőívét.
A kérdőív azt vizsgálja, hogy a COVID-19 járvány és a kormányzati intézkedések milyen hatással vannak a fogyatékossággal élő személyek életére, mindennapjaira.
Az ÉFOÉSZ az eredetileg angol nyelven megjelent kérdőívet, azért fordította magyar nyelvre, hogy azok a tagjaink is kitölthessék azt, akiknek nehézséget okoz az idegen nyelv ismerete. Hangsúlyozzuk, hogy a válaszadó anonim marad, és az ÉFOÉSZ csak a válaszadó hozzájárulásával küldi tovább az IDA felé a beküldött válaszokat angol nyelven.A kérdőív kitöltésével a kitöltő hozzájárul ahhoz, hogy az ÉFOÉSZ későbbi szakmai munkájában felhasználja az általa beküldött válaszokat.
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Az autisták elhivatottak és megvesztegethetetlenek, nem csoda, ha kapkodnak értük a cégek
32-re nőtt az új koronavírussal fertőzöttek száma
Az Európai Unió feladatai az értelmi fogyatékossággal élők befogadásáért
Változik a sürgősségi betegellátás a debreceni kórházakban
Sokak látását mentheti meg a magyar kutatók felfedezése
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-03-15, 01:09
Clear sky
10°C
10°C
2 m/s
Apparent: 7°C
Nyomás: 1008 mb
Páratartalom: 45%
Szél: 2 m/s SSE
Széllökések: 7.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:56
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






