Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Tóth Vera - Nem kell valaki másé
45
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Találkozzunk! – Együtt a jövőnkért 2024. június

- 2024. június 10. 7:01 - 1249 megtekintés

Az online világ lehetőséget biztosít a távolságok gyors leküzdésére, de vannak olyan területei az életnek, melyeket jobb személyesebb keretek között megvitatni, átbeszélni. Ilyen a jövő tervezése is.

A Jövő kilátásai program Együtt a jövőnkért alkalmai 2019-ben indultak azzal a céllal, hogy felmérjék, milyen az aktuális helyzet a középiskolás látássérült fiatalok oktatásában-nevelésében, s arra megfelelő megoldási javaslatokat tegyenek szakemberek bevonásával. Az évek elteltével, s az igények beérkezésével a középiskolás szükségleteken túl az általános iskolás és a fiatal felnőtt korosztály számára is szerveztek olyan tájékoztató alkalmakat, melyek a felmért problémákra adtak választ. Az előadások illetve beszélgetések során a résztvevők kérdezhettek is a különböző tematikára felfűzött alkalmak előadóitól. De hol tart most a projekt, és mire van szüksége a fiatalságnak a jövőben? Erre adhatja meg a választ, aki eljön az MVGYOSZ felújított székházába júniusban.

Az eseményen egyaránt helyt adnak a szervezők egymás közelebbi megismerésének, a komoly megbeszéléseknek és a kötetlenebb csevegésnek. Mindeközben a következő témákat tervezik boncolgatni:

– Milyen eszközök és programok, applikációk érhetőek ma el Magyarországon a látássérült fiatalok mindennapos segítése céljából? Milyen eszközökre lenne még szükség a mindennapokban? Milyen források állnak rendelkezésre ezek beszerzésére?

– Milyen oktatást segítő eszközökre és programokra, applikációkra van ma szüksége egy látássérült fiatalnak, hogy elérhető legyen számára az a tudás, mellyel helyt tud állni egy oktatás-nevelést végző intézményben?

– Integráció és/vagy szegregáció?

– Mit szeretnének a fiatalok és a szüleik, milyen programokkal, tevékenységekkel támogassa az MVGYOSZ a látássérült fiatalokat? És mit gondolnak erről a témáról a szakemberek?

Az eseménysorozat júniusi, jelenléti formában megtartott alkalmára szeretettel várják a látássérült fiatalokat és szüleiket, gyógypedagógus szakembereket és hallgatókat, az oktatási intézmények képviselőit, az érdekképviseleti szervezetek munkatársait és önkénteseit, illetve más, a téma iránt érdeklődő személyeket.

A júniusi Együtt a jövőnkért esemény

– időpontja: 2024. június 21. (péntek) 10:00-12:30

– helyszíne: MVGYOSZ székháza (1146 Budapest, Hermina út 47.)

Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, melyet 2024. június 18. (kedd) 12:00-ig fogadnak a következő online űrlapon:

https://forms.gle/FPayXf4Y8CXPz1j26

 

(Puskás Anett – MVGYOSZ. ifjúsági referens)

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


- 3 = négy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 25. vasárnap, Pál napja van.
Az év 04. hete és 25. napja.
Holnap Vanda és Paula napja lesz.

1454. Az országgyűlés nagy haderőt szavazottmeg a török ellen Hunyadi János országos főkapitánynak.


1945. Az Ideiglenes Nemzeti Kormány közzéteszi81/1945. számú rendeletét a népbíróságok felállításáról, melyek feladata a háborús bűnösök felelősségre vonása.


Gyulai Pál: Szeretnélek még egyszer látni...
/1826. jan.25.- 1909.

"Szeretnélek még egyszer látni,
Meggyógyitna egy pillanat.
Mit szenvedtem , feledni tudnám,
S még egyszer örömest feldúlnám
Éretted ifjúságomat!"

Időjárás

2026-01-25, 04:02
Overcast
NE
Előjelzés
3°C
1.5 m/s
Apparent: -0°C
Nyomás: 1009 mb
Páratartalom: 96%
Szél: 1.5 m/s NE
Széllökések: 5.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 5.1mm /96% / Rain
Napfelkelte: 07:18
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


egy plusz kettő = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com