Testi fogyatékosokat kényszerítettek koldulásra
Az Újszó online híre szerint visszataszító módon próbált meggazdagodni egy alsóköröskényi házaspár: testi fogyatékosokat kényszerítettek koldulásra Németországban.
Némelyik „bérkoldus” nyolc-kilenc éven át is dolgozott a 38 éves férfinak és a 37 éves nőnek. A pár ellen emberkereskedelem és zsarolás miatt indult eljárás. Ha a koldusok nem adtak le elég pénzt, megverték őket. Az egyik miatt bírságot kellett fizetniük, ezt később behajtották rajta, sőt, banki hitel felvételére kényszerítették. A párost vizsgálati fogságba helyezték.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Látássérült férfit fosztott ki
Frissült a BlindShell 2-es készülék szoftvere
Sikeresen végigcsinálta Körte a karantén utáni első vizsgát: hivatalosan is vakvezető kutya lett a l...
Klubnap a Józsefvárosi Lámpás Klubban – A Láthatár Segédeszköz Bolt képviseletében
A sors tudta, hogy ő lesz a vakvezető kutyám
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-07-18, 03:26
Előjelzés
27°C
27°C
1.6 m/s
Apparent: 29°C
Nyomás: 1011 mb
Páratartalom: 58%
Szél: 1.6 m/s NW
Széllökések: 12.6 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /71% / Rain
Napfelkelte: 05:05
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?