Újra „szól a rádió”
Néhány hetes lassú működés és alig egy éjszakányi teljes szerver szünet után új szolgáltatónál és nagyobb sebességű oldalbetöltéssel szól ismét a Hobby Rádió.
A rádiót és a Net-média Alapítvány saját (valamint partnereinek) oldalait egy jóval gyorsabb és modernebb szerver szolgálja ki szeptember 17-edikétől.
Az alapítvány projektjeiben is hamarosan újabb fejlesztések látnak napvilágot. A rádió zenei kínálata is megújul a közeljövőben, valamint egy „meglepetéssel” is készülünk hallgatóink számára.
A „szemfüles” hallgatók már találkozhattak reggeli, déli, vagy esti magazinműsorunkban kísérleteinkkel. Ezen kísérletek a jövő hét folyamán folytatódnak; reméljük javul is fejlesztésünk :). De még nyilvánosan nem merészkedünk elő azzal, hogy mi ez a fejlesztés, talán rendszeres hallgatóink rájönnek a kísérleti fázisban is. A tesztek után leleplezzük magunkat – ígérjük!
Ezen fejlesztéseket önkéntes formában oldjuk meg, így ha tetszik Önnek is kísérletünk, támogassa a szükséges szoftveres megoldások vásárlását, előfizetését, ha teheti…
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Intimrészek - szórakoztató műsor két órában szombaton 13-tól
"Egészségedre" műsor minden hétfőn 10:00 és 22:00 órás hírek után
Heti Gépház: Bemutatunk egy alkalmazást, amellyel az iPhone mindig bemondja a pontos időt
Két korszak, egy dal – újra Duplán jó a hétvégén!
Ismét Áramszünetről közvetítünk!
Straub Dezső, Jászai Mari díjas színművész a Hobby rádió vendége 2026. május 4-én az "Egészségedre" ...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
34°C







Vélemény, hozzászólás?