Ünnepel a VGYHE. nosztalgia klubja
A Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének Nosztalgia Klubja fennállásának huszadik évfordulóját ünnepli 2015. május 31.-én. Ebből az alkalomból ünnepi műsoros délutánt rendeznek a Vakok Iskolája Nádor Termében (1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 39.). Kezdési időpont 17 óra. A belépés díjtalan!
Meghívott művész vendég Géczy Dorottya Színművész, aki a szép versek mellett retro slágerekkel és sanzonokkal szórakoztatja a közönséget. A műsorban közreműködnek: Németh Tamás művész-tanár és Németh Tamásné – zongora Nagy Krisztina és Rédai Tímea – ének Borsodi Zsuzsa, Keskeny Anita, Tóth Péter Pál – vers. Ünnepi köszöntőt mond Bereczk Istvánné a Nosztalgia Klub Vezetője.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Magyarország egyik legelkötelezettebb véradója idén adhat utoljára...
„Nem szerepel a szótárunkban a feladás szó!” – sikeres vállalkozást hoztak létre látássérült lányok
Október végével bezár a Vakok Kertje
Braille Kisokos: Elindult a Videósorozat 2. Része a Braille Jelekről
A Dreher Sörgyár múltja és jelene tárul fel egy különleges látogatáson
Kígyót, majmot, nyestet tapinthattak a vakok Győrben.
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
26°C







Vélemény, hozzászólás?