Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- Esti mese
59
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Választóközgyűlés a VGYKE-nél

- 2024. augusztus 24. 10:05 - 506 megtekintés

a VGYKE jelenlegi vezetőségének 5 évre szóló mandátuma ez év végével lejár.

a VGYKE jelenlegi vezetőségének 5 évre szóló mandátuma ez év végével lejár.

Ezért a VGYKE-nél a 2024. május 28-án megtartott éves közgyűlésén kívül még egyre sor kerül, amelyet választóközgyűlésként hív össze.
Ennek időpontja 2024. október 26-a, szombat. Helyszíne az MVGYOSZ rendezvényterme (1146 Budapest, Hermina út 47.)
A szervezet Tájékoztatja tagjait, hogy a VGYKE elnöksége megkezdte az előkészítő munkálatokat. Az egyesület alapszabályának és választási szabályzatának megfelelően, a 2024. május 28-i közgyűlésen pedig a jelenlévők megbízást adtak az egyesület jelölő bizottságának a feladataik megkezdésére.
A jelölő bizottság 5 tagból áll: Balázs Zsanett, dr. Kertai Tamásné, Oláh Istvánné, Papp Kristóf, Tóth Titusz Nándor.
A közgyűlés a 7-11/2024.05.28. határozataival név szerint felhatalmazta a jelölő bizottság tagjait, hogy a közgyűlést követően kezdjék meg munkájukat. A tagság tájékoztatását követően továbbá 60 nap alatt gyűjtsék össze a tagságtól érkező javaslatokat a következő 5 éves ciklusban (2025.01.01.-2029.12.31.) vezető tisztséget vállaló személyekre, majd összesítsék azt.
A jelölő bizottság hivatalos e-mailes és telefonos elérhetőségei:
E-mail: jelolobizottsag@vgyke.com
Telefon: +36 70-984-17-45
Postacím: 1590 Budapest Zugló 1 Posta, Pf.: 119.
A jelöléseket írásban, e-mailben vagy postai úton kell megküldeni a jelölő bizottságnak. A jelölésre rendelkezésre álló idő 60 nap, mely 2024. július 1-jén megkezdődött. Jelölni minden nagykorú, érvényes tagsági jogviszonnyal rendelkező, büntetlen előéletű tagra lehet. Jelöléseket elnökre, elnökségi tagra, felügyelő bizottsági tagra lehet leadni. Ezt követően a jelölő bizottság összesíti és megkeresi a jelölteket, és a jelöltség elfogadásáról írásban nyilatkoztatja őket. Az összesített listát a közgyűlési meghívóval, a tisztújító közgyűlés előtt 30 nappal minden tag meg fogja kapni elektronikusan és postai úton, ahogyan az egyesület alapszabályában szerepel. A jelölteknek elképzeléseikről, terveikről programot kell írniuk, melyet a közgyűlésen majd személyesen elő kell adjanak.
Az októberi választóközgyűlésen is lehet személyesen jelölni, viszont az előkészítő munkálatok fontossága miatt, kéri a szervezet, hogy a megjelölt 60 napon belül tegyék meg jelöléseiket írásban a bizottság felé, aki szeretne élni javaslatával.

(VGYKE)

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


* 8 = hatvan négy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 8:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 9:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - a Hobby Rádióban.
  • 10:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: Délután - Benne: interjúk, riportok, tudósítások kulturális, szociális és közéleti eseményekről.
  • 14:00: Zamat - finom falatok a konyhában (két órán keresztül)
  • 16:00: Retikül - női magazin sok csajos hírrel és kevés focival
  • 17:00: Nagy generáció - Mindenki, aki a 70-es és 80-as években formálta a zenei világot (retró műsor a legnagyobbakkal)
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás), esti ka -
  • 20:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 21:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket.
  • 22:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. október 8. szerda, Koppány napja van.
Ma van a(z) Madárfigyelő világnap.
Az év 41. hete és 281. napja.
Holnap Dénes napja lesz.

1490. II. Ulászló és Beatrix özvegy királyné Esztergomban titkos házasságot köt Bakócz Tamás győri püspök előtt. (Ulászló később a házasságot kényszerre hivatkozva érvénytelennek nyilvánítja - 1500. április 2.)


1848. A honvédelmi bizottság átveszi az ország kormányát és elnökévé Kossuth Lajost teszi.


Rónay György / 1913. okt.8. - 1978. ápr.8. /

Kígyó

"Tanulj élni, mint a kígyó,
Mint a kígyó éltem én.
Tekeregtem lent a csilló
porban és a fák közén.
Tölgyek odva volt a fészkem,
fészkemet sziszegve védtem
s ébren alva éjszakán
csillagom volt a magány..."

Időjárás

2025-10-08, 19:26
Partly cloudy
NW
Partly cloudy
16°C
2.5 m/s
Apparent: 10°C
Nyomás: 1022 mb
Páratartalom: 77%
Szél: 2.5 m/s NW
Széllökések: 7.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 06:53
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


öt plusz három = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com