Változik a sürgősségi ellátás Debrecenben
Hétfőtől a területi ellátási elv helyett a betegek panaszai, tünetei alapján határozzák meg a betegellátás és a gyógykezelés helyét a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában. A sürgősségi betegellátás rendjének módosítását a romló járványhelyzet tette szükségessé.
Fotó:Dehir
Valamennyi Hajdú-Bihar megyei légúti megbetegedésben szenvedő és/vagy lázas betegnek a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Kenézy Gyula Campus Sürgősségi Osztályán, míg az egyéb panasz miatt sürgősségi ellátást igénylőknek a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Sürgősségi Klinikáján kell jelentkezni.
Ez nem vonatkozik azonban a berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház felvételi és ellátási körzetébe tartozó betegekre, akik sürgősségi felvétele és ellátása az eddigieknek megfelelően Berettyóújfaluban történik.
A súlyos állapotú, igazolt koronavírus fertőzésben szenvedőket a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Járványügyi Ellátó Központjában látják el, lakcímtől függetlenül.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Vérellátó szolgálat: a kijárási korlátozás alatt is lehet vért adni
Eddig 1200 emberrel szemben kellett intézkedni a hatósági házi karantén megszegése miatt
Brüsszelig jutott a magyar diákok ötleteHaladnak a megvalósítás felé a hazai orvosegyetemek és egész...
A krónikus betegségekben szenvedőknek kevesebb adót kell fizetni
Elkészült Debrecenbe, a Darabos utcai rendelő infrastrukturális fejlesztése
5318 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 107 beteg
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
21°C








Vélemény, hozzászólás?