Vércukorszintmérő cseréje a MVGYOSZ. székházában
A 77 Elektronika Kft. felajánlja, hogy a Dcont® Personal Optimum Plusz készülékeket használó diabéteszes látássérült emberek részére a meglévő készülékeiket az új, Dcont® MONDA magyarul beszélő vércukorszintmérő készülékre cseréli ingyenesen.
A készülék kicserélésének és az új eszköz használatának betanításának időpontja: 2018. március 22-e. Helyszíne a Szövetség székháza (Budapest, Hermina út 47. A cserét és az új készülék használatának betanítását a Kft. munkatársai végzik.
Egyben tájékoztatja a cég a látássérülteket, hogy 2018. márciustól a Dcont® MONDA vércukormérő készülék társadalombiztosítási támogatással – közgyógyellátottak számára térítésmentesen – rendelhető lesz, így akik az indikáció szerint jogosultak, illetve az elmúlt 6 évben nem vettek igénybe tb támogatást a Dcont® Personal Optimum Plusz készülék megvásárlásához, azok számára lehetőség van a készüléket vényen rendelni. A készülék rendelésére belgyógyász, endokrinológus szakorvos jogosult.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A Távszem novemberben bejárta az országot
Hibás kocsik 1,4 milliárdért
Felhívás – Benedek Elek mesemondó versenyt hirdet a VGYHE keretében működő Horizont Kultúrcsoport
„Ha beírtam az önéletrajzomba, hogy látássérült vagyok, be sem hívtak interjúra” – Júlia minden akad...
Ismét rohamtempóban terjed egy régi gyermekbetegség!
Együtt a jövőnkért 2024. április – Állampolgári jogok és érdekképviselet
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
37°C







Vélemény, hozzászólás?