„Szeretném, ha az emberek nemcsak egy széket látnának hanem az embert is, aki benne ül” – Boldizsár Dalma nyerte a Miss Spinner 5. Nemzetközi Kerekesszékes Szépségversenyt
Idén 5. alkalommal rendezték meg azt az egyedülálló nemzetközi szépségversenyt, amire kerekesszékes hölgyek jelentkezését várták.
18-tól 48 éves korosztályig összesen kilenc gyönyörű hölgyet választottak be a döntőbe. A kezdeményezés túlmutat egy szokványos szépségversenyen: itt nem a győzelem, hanem az elfogadás és az esélyegyenlőség üzenetének közvetítése az elsődleges cél. a Glamour Hungary cikke: https://www.glamour.hu/eletstilus/kerekesszekes-szepsegverseny/mhf2zy2?fbclid=IwAR2pAwcVtrhYfpwX7tkhu-Zd5ZVTKdZ4qeEvpXRtvOcCgFxZ2QBlkLtbmwk
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Évek óta a hátán viszi iskolába mozgássérült barátját egy kínai kiskamasz
Felháborító: mozgássérült gyerekkel balhézott két férfi, az anyukáját meg is ütötték
Lélekébresztő
VELO Túra – Velünk lovagol ép és sérült
Borzasztó helyzetbe került a zalai mozgássérült nő: mindenki magára hagyta a gondjaival
Egy rendkívüli művész: Sarah Biffin
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-04-19, 06:20
Partly cloudy
13°C
13°C
1.4 m/s
Apparent: 11°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 50%
Szél: 1.4 m/s NNE
Széllökések: 12.3 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /53% / Rain
Napfelkelte: 05:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?