Sétakör a kecskeméti Arborétumban a Vakok és Gyengénlátók számára
A Vakok és Gyengénlátók bácskiskun-megyei egyesülete sétakört szervez a kecskeméti Arborétumban 2025. október 31-én.
A program keretében a résztvevők körsétán vehetnek részt a természetben, megtekinthetik a kilátót, valamint batyus pikniken is részt vehetnek.
A gyülekező az Aranyhomok buszmegállóban, a 405-ös kocsiállásnál lesz, ahonnan a busz 10:15-kor indul. A leszállás a Margaréta otthonnál történik.
Jelentkezni Farkas Jánosné Nellinél a 0630/258-72-11-es telefonszámon lehet.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
EGDF petíció-támogatási felhívás
Férfiak, nők és férfiak színházi előadása audionarrációval
Egészségnapot tart a Látássérültek Észak-alföldi Regionális Egyesülete Hajdúdorogi Körzeti Csoportja
135 ezer rokkantnyugdíjas várja, hogy a Fidesz elveszi-e nyugdíjukat
Megjelent a JAWS for Windows képernyőolvasó 15.0 magyar változata
A Budafoki Dohnányi Zenekar koncertjén jártunk
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-28, 05:06
Clear sky
30°C
30°C
0.6 m/s
Apparent: 34°C
Nyomás: 1019 mb
Páratartalom: 27%
Szél: 0.6 m/s ESE
Széllökések: 11.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /2% / Rain
Napfelkelte: 04:49
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?