A Belügyminisztérium közleménye
Magyarország Miniszterelnöke 2016. április 11-én tett bejelentését követően a Belügyminisztériumon belül megalakult az a koordináló munkacsoport, melynek feladata a nemzetközi forrásokból felszínre került offshore-ügyek magyar vonatkozásainak vizsgálata.
A munkacsoport koordinálja az egyes belügyi szerveknél létrejött nyomozócsoportok tevékenységét és kapcsolatot tart más minisztériumok ez irányú tevékenységét végzőkkel.
Forrás az MTI OS
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Leugrom mozgóurnáért... - hogyan szavazzanak a mozgáskorlátozottak?
Számítógép Álom, 2011-ben is számítógépet oszt a jól tanuló, rászoruló fiataloknak a Mátrix Alapítvá...
Kékmadár fesztivál a beteg gyerekekért
TRAGIKUSAK AZ ELHELYEZKEDÉS ESÉLYEI
GYÓGYMASSZŐR felnőtt szakképzés EUROPASS bizonyítvánnyal
EUFE: Az étkezési utalványok megadóztatása veszteséget és hátrány okozna minden érintett, de legfőké...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-01, 23:55
Előjelzés
18°C
18°C
3 m/s
Apparent: 23°C
Nyomás: 1011 mb
Páratartalom: 63%
Szél: 3 m/s NNW
Széllökések: 8.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 2.5mm /82% / Rain
Napfelkelte: 04:50
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?