A Fővárosi Önkormányzat és a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetségének közös közleménye
Február 12-én a Fővárosi Önkormányzat és a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) egyeztettek az M3-mas metró akadálymentesítésével kapcsolatban felmerült kérdések tisztázása érdekében.
Közösen áttekintették a 2018-as megállapodásban rögzített, az M3 metróvonal állomásainak akadálymentesítésével kapcsolatos vállalásokat.
A 2018. május 10-én kötött közös megállapodásban foglalt vállalásait a Főváros maradéktalanul teljesíti.
Az egyes állomásokat érintő konkrét műszaki tartalomról a Főváros és a MEOSZ további részletes szakmai egyeztetést tart szükségesnek a közeljövőben, az érintett fővárosi cégek bevonásával. Abban is megállapodtak, hogy a Főváros és a MEOSZ képviselői közösen bejárják az egyes állomásokat.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Megalázó tortúra: erre kényszerítik a mozgáskorlátozott-igazolvánnyal rendelkező autósokat
A reumatoid artritiszes betegek terápiáját javíthatja egy kutatás
Akadálymentességi körkép - Kelenföld-Százhalombatta vasútvonal
Leégett a mozgáskorlátozott fafaragó műhelye, összefogott segítésére az egész falu
A mozgáskorlátozott embereket nem lehet kizárni a választásokból
Gyűjtést indítottak a balesetben lebénult 9 éves kézilabdázó gyógyítására
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
21°C






