A MEOSZ a paralimpikonok mellett áll
A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége szolidaritását fejezi ki Magyarország paralimpiai bajnokaival, parasportolóival, akik a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) elnökének és munkatársainak végtörlesztése kapcsán hangot adtak elégedetlenségüknek és segítséget kértek helyzetük rendezéséhez.
A Szövetség arra kéri a Magyar Olimpiai Bizottságot és a kormányt, hogy tegyen meg mindent annak érdekében, hogy a sportolók nyugodt, rendezett körülmények között készülhessenek a versenyekre, biztosítsa az ehhez szükséges ösztöndíjakat, anyagi forrásokat. Teremtse meg mindazokat a feltételeket, amelyek között a hazánknak dicsőséget szerzett bajnokok, kiváló sportolók a jövőre esedékes riói olimpián, és a többi versenyen további kiemelkedő eredményeket érhetnek el.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Már lehet jelentkezni az MVGYOSZ. júniusi Villasétáira
Első vakvezető kutyás fejlesztő tábor
Tolmács – egy ajánlott hivatás látássérült embereknek
Az ombudsman a vak és látássérült emberek nyilatkozattételének szabályozásáról
Abonyban járt az első magyar vakvezetőkutya-iskola alapítója
Képzési konferencia a látássérültek készségeinek fejlesztésére Vietnámban
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
27°C







Vélemény, hozzászólás?