A VGYHE. Telefonkezelők Baráti Köre nyílt klubdélutánja
A Telefonkezelők Baráti Köre nyílt klubdélutánt rendez 2017. március 10-én 15 órai kezdettel az MVGYOSZ Székház Kiselőadó Termében. Az összejövetel vendége Prof. Dr. Acsády László agykutató.
Az ember élete folyamán agyi kapacitása egy kis részét használja. Vajon csinál valamit a „tartalék”? Kompenzálja-e az agy más területek „élesítésével” a látás teljes vagy részleges hiányából adódó hátrányokat? Használja-e agyunk a látásképtelenség következtében felszabaduló agyi kapacitást más célokra? Ilyen és ehhez hasonló kérdésekre próbálnak rákérdezni, válaszokat kapni az érdeklődőpk. Szeretettel hív és vár a rendezvényre minden érdeklődőt és klubtagot a Hermina Egyesület Telefonkezelők Baráti Köre tagsága és vezetősége
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Tanévzáró az MVGYOSZ-ben – Meghívó a Reál(is) jövő projektzáró rendezvényére
MÁS szemmel - tárlatvezetés és kreatív foglalkozás látássérülteknek
Rio 2016: Tardos János a judo-versenyek első számú irányítója
Lövészet látássérülteknek!
Informatikai képzés látássérülteknek az Óbudai egyetem szervezésében
Mesterséges intelligenciával szerelt okoscipőt fejlesztenek vakoknak
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
23°C







Vélemény, hozzászólás?