Az egészségügyi államtitkárság hozzá nem értése újabb károkat okoz a mozgássérült emberek százezreinek
A MEOSZ szerint felül kell vizsgálni a gyógyászati segédeszközök térítési díját, mert megengedhetetlen, hogy az emelkedő árak miatt akárcsak egy érintett is ellátatlanul maradjon.
A MEOSZ áremelés ellensúlyozását célzó javaslatai az ortopéd cipők és tartozékaik esetében arra irányulnak, hogy az érintettek alacsonyabb térítési díjat fizessenek vagy úgy, hogy az általuk fizetendő térítési díj százalékos mértékét csökkentik, vagy úgy, hogy a százalékos térítési díj mellett is legfeljebb 15 000 forintban maximálják a beteg által fizetendő összeget.
A részletek a MEOSZ elnökének dr. Takács Péter egészségügyi államtitkárhoz írt levelében ide kattintva, vagy az alábbiakban olvashatók.
BM Egészségügyi Államtitkárság megkeresése gyse térítési díj ügyében
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Itt vagyunk az utolsó órákban, amikor átléphetünk a tömeges fertőzések irányába
Országos tisztifőorvos: Magyarországon megfelelő időben, megfelelő intézkedések történtek a koronaví...
870 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 103 beteg
A koronavírus nem tűnt el, világszerte közel százezerrel nőtt a fertőzöttek száma
1173 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 14 beteg
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
4°C







Vélemény, hozzászólás?