Az élet szerencsejátéka: pártalálás megváltozott életet élőként
Mindenkinek jár a szerelem, sokan élnek is a lehetőséggel, hogy megtalálhassák életük társát.
A megváltozott életet élők számára – azaz a mozgás-, látás-, hallássérültek, értelmileg sérültek – számára ez már jóval keményebb dió. A magyar társkeresők jellemzően nem gondolnak a sérültekre, nem biztosítanak lehetőséget, hogy állapotukat jól láthatóan jelezzék a másik fél számára.
Aztán, ha mégis megtörténik a találkozó, gyakran elriasztja a másik felet a tény, hogy a másik fél bizony más, mint egy “ép” ember. Ráadásul nagyon sok fogyatékossággal élő ember intézetek, otthonok lakója, ami igencsak megnehezíti egy találka lebonyolítását.
Az Abcúg mostani írása ezzel foglalkozik. Természetesen vannak sikersztorik is, ilyet is hoz a cikk. Íme: https://abcug.hu/fogyatekoskent-part-keresni-olyan-mint-minden-nap-kitolteni-a-lottot/?fbclid=IwAR3BZJsgKUVlmAGANPq1PKZIVRsWAV2xWbdYjdiA4y3eS6y3bWqwYW0fnVw
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
„Reményt ébreszteni” a fogyatékkal élőkben.
Jackie Chan mozgássérülteknek adományozta könyvét, ami arról szól, milyen jól tud kung fuzni
Érinthető múlt: Régiséggyűjtemény nyílik meg a látássérültek előtt
Lovasterápia: használ a gyermeknek, és élvezi a ló is
Az akadálymentesítés fontos szlogen manapság - de milyenek a hétköznapok? Napi tapasztalat: akadályo...
UFOK Évzáró
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
24°C






