Carmen musical az Operettszínházban
Az Operettszínház a 2025-ös évadban Frank Wildhorn nagyszabású musicaljével, a Carmennel várja a közönséget. A produkció a tervek szerint novemberben hat alkalommal kerül bemutatásra, többféle időpontban, hogy a nézők a számukra legmegfelelőbb időpontban tekinthessék meg az előadást.
A musical a szerelem, szenvedély és tragédia történetét dolgozza fel, melyet a rendező, Homonnay Zsolt állít színpadra. A darabban olyan neves művészek kapnak helyet, mint Dancs Annamária, Lipics Franciska, Nádasi Veronika, Kocsis Dénes, Nemes Tibor, Tassonyi Balázs, Szomor György, Vágó Zsuzsi, Füredi Nikolett, Szulák Andrea, Peller Anna és Dolhai Attila.
Jegyek ide kattintva vásárolhatók.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Új cirkuszi előadások a Szigeten
A garamszentbenedeki úrkoporsó
Lecsófesztivál 2016
Hobo, Ismerős Arcok, Misztrál, Nemadomfel az Arénában
Földi vagy Égi Szerelem: Zenés Csongor és Tünde a Nemzeti Színházban
Orbán Bori énekes-színésznő a rádió vendége 2025. június 2.-án kétszer, 10:00 és 22:00 órás hírek ut...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
26°C







Vélemény, hozzászólás?