Egészségügy: március végére születhetnek meg a jogszabályok
Jobb, biztonságosabb lehet az egészségügy

Március végére, április elejére megszülethetnek azok a jogszabályok, amelyek segítik, hogy jobb, biztonságosabb legyen az egészségügy – mondta a Népszabadságnak Ónodi-Szűcs Zoltán egészségügyi államtitkár. Szerinte, ha sikerül átláthatóbb szerkezetben működtetni az egészségügyet, akkor újraoszthatják a belső tartalékokat, és azután a költségvetési források is megnyílhatnak.
Forrás: Best FM
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
609 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 114 beteg
Milliárdos fejlesztés indult az országos kardiovaszkuláris intézetben
Tisztifőorvos: nagyobb mértékben nőtt a fertőzöttek és az elhunytak száma
2610 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 104 beteg
Operatív törzs: továbbra sem tervezik kijárási tilalom bevezetését
Meghosszabbodik a vény beváltás és a szakorvosi javaslat érvényességi ideje
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-23, 00:54
Partly cloudy
26°C
26°C
1.8 m/s
Apparent: 28°C
Nyomás: 1020 mb
Páratartalom: 63%
Szél: 1.8 m/s N
Széllökések: 12.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /49% / Rain
Napfelkelte: 04:47
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?