Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.


Sugarloaf - Dolce Vita
57
hallgató

Együtt a jövőnkért február – online fórum szakemberek és diákok számára

- 2021. február 11. 10:59 - 1006 megtekintés

Az Együtt a jövőnkért online találkozósorozat februártól megnyitja kapuit a diákok és szüleik előtt is. A webináriumon szakemberekkel beszélgetnek a látássérült fiatalokat segítő szolgáltatásokról, lehetőségekről és jogaikról.

Az MVGYOSZ Reál(is) jövő – Látássérült középiskolások reál tantárgyi tanulását támogató ismeretek átadása (IFJ-GY-20-A-0291) című projektje keretében több sikeres online szakmai kerekasztal valósult meg az elmúlt hónapokban. Februártól a kerekasztal a diákok előtt is megnyílik, lehetőséget biztosítva számukra, hogy választ kapjanak kérdéseikre.

A februári online találkozó célja a projekt és az MVGYOSZ által végzett érdekképviseleti munka aktuális fejleményeinek ismertetése, illetve hogy információt nyújtsunk a látássérült fiatalokat érintő lehetőségekről: pályázatok, szolgáltatások, programok. Bemutatjuk a Szövetség kifejezetten fiataloknak szóló szolgáltatásait, illetve a Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesületének azon tevékenységeit, melyekkel a látássérült diákokat támogatják. Mivel mindkét szervezet országos hatáskörű, így minden megyéből igénybe vehetőek szolgáltatásaik.

Az eseményre szeretettel várunk gyógypedagógusokat, gyógypedagógus hallgatókat, középiskolában tanító tanárokat, pedagógus hallgatókat, diákokat és szüleiket egyaránt.

A webináriumon a részvétel ingyenes, de előzetes jelentkezés szükséges, melyet 2021. február 22. (hétfő) délig lehet megtenni a következő űrlapon:

https://forms.gle/MgLwRFUod95wH9d67

Az esemény a Google Meet videókonferenciák lebonyolítására kialakított felületen valósul meg. A belépéshez egy linket küldünk a regisztrált résztvevőknek a találkozó előtt egy nappal. Így nagyon FONTOS!, hogy csak azok fognak tudni csatlakozni, akik előzetesen jelentkeztek az eseményre.

Az Együtt a jövőnkért online találkozó időpontja: 2021. február 23. kedd 16:00-18:00

A beszélgetéshez a kezdést követően bármikor lehet csatlakozni.

Az esemény az Emberi Erőforrások Minisztériuma „Fenntartható jövő” pályázati támogatása keretében valósul meg.

Néhány fontos tudnivaló a Google Meet használatához:

– a Google Meet felület használatához a Google Chrome böngészőt javasolt. Így minden információ magyarul fog megjelenni.

– Okostelefonon is lehetséges a csatlakozás. Ebben az esetben telepíteni kell a Meet alkalmazást, ami a beszélgetés linkjére kattintva automatikusan megtörténik. Az alkalmazásban több felirat angol nyelvű, a beszélgetéshez való csatlakozáshoz a „Join” gombra kell kattintani.

– A képernyőolvasó szoftvert használó résztvevőknek javasoljuk, hogy fülhallgatóval kapcsolódjanak az eseményhez, így a képernyőolvasó nem hallatszik bele a beszélgetésbe. (Puskás Anett – MVGYOSZ.)

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. július 6. vasárnap, Csaba napja van.
Az év 27. hete és 187. napja.
Holnap Apollónia napja lesz.

1437. Veszélyes lázadás támadt a parasztok közt Erdélyben, mely a Királyhágón innen is elterjedt néhány megyében. Főbb okai ezek voltak: hittérítés, az egyházi dézsmának készpénzben és pedig jobb értékűben szedése, és az így fizetni vonakodóknak 3 gíra birsággal és egyházi átkokkal fenyítése, a jobbágyok költözésének akadályozása.


1706. Rákóczi felesége, közvetítési kísérletének kudarca után, elhagyja Érsekújvárt. (A csehországi Karlsbadba utazik.)


1906. június 24- július 6. Négyezer bányász sztrájkol Salgótarjánban (Nógrád vármegye) munkaviszonyaik megjavításáért.


Erdélyi József: Nyári dal

"Csakhogy itt van, itt a nyár;
csakhogy engem itt talál:
csakhogy a tél s a tavasz,-
nem vitt el az a ravasz.
Itt a nyár, itt a nyár;
egy üveg sör s egy pohár,
itt van az asztalomon,
s iszok mint bölcs Salamon..."

Időjárás

2025-07-06, 03:26
Clear sky
S
Clear sky
26°C
2.1 m/s
Apparent: 24°C
Nyomás: 1014 mb
Páratartalom: 32%
Szél: 2.1 m/s S
Széllökések: 17.6 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /20% / Rain
Napfelkelte: 04:54
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hat mínusz hat = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 327

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com