Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Nekem 90 - Zenék a 90-es évekb*l
49
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Együtt a jövőnkért január – online fórum szakemberek számára

- 2021. január 14. 8:03 - 1412 megtekintés

Az MVGYOSZ Reál(is) jövő – Látássérült középiskolások reál tantárgyi tanulását támogató ismeretek átadása (IFJ-GY-20-A-0291) című projektje keretében megszervezi az Együtt a jövőnkért online találkozó harmadik alkalmát szakemberek számára.

Az online találkozó célja, hogy véglegesítsék a projekt keretében készülő online kiadvány tartalmát, mely támogatja a látássérült fiatalok reál tantárgyainak tanulmányait. Emellett ismertetik a közeljövőben megrendezendő online kurzusokat és a tavaszi tábor tematikáját, valamint szót ejtenek a projekthez kapcsolódó eszközbeszerzésekről is. A szervezők készülnek egy izgalmas szakmai csemegével is: a résztvevők a feltaláló előadásából ismerhetik meg az UBIM nevű, matematika/geometria tanulást támogató eszközt. Ahogy korábban, úgy természetesen ezen az alkalmon is válaszolni fognak a jelentkezési lapokon feltett kérdésekre.

Az eseményre várnak gyógypedagógusokat, gyógypedagógus hallgatókat, középiskolában tanító tanárokat, pedagógus hallgatókat és más szakembereket, akik érintettek a vak vagy gyengénlátó diákok oktatásában, illetve akik érdeklődnek a terület legújabb fejlesztései és módszertanai iránt. Az eseményre azokat is várják, akik az eddigi találkozókon nem tudtak részt venni.

A webináriumon a részvétel ingyenes, de előzetes jelentkezés szükséges, melyet 2021. január 25. (hétfő) délig lehet megtenni a következő űrlapon: https://forms.gle/7NZuMNrjkDzmbrvx6

Az esemény a Google Meet videókonferenciák lebonyolítására kialakított felületen valósul meg. A belépéshez egy linket küldenek a regisztrált résztvevőknek a találkozó előtt egy nappal. Így nagyon FONTOS!, hogy csak azok fognak tudni csatlakozni, akik előzetesen jelentkeztek az eseményre.

Az Együtt a jövőnkért online találkozó időpontja: 2021. január 26. kedd 16:00-18:00

A beszélgetéshez a kezdést követően bármikor lehet csatlakozni.

Az esemény az Emberi Erőforrások Minisztériuma „Fenntartható jövő” pályázati támogatása keretében valósul meg.

Néhány fontos tudnivaló a Google Meet használatához:
– a Google Meet felület használatához a Google Chrome böngésző javasolt. Így minden információ magyarul fog megjelenni.
– Okostelefonon is lehetséges a csatlakozás. Ebben az esetben telepíteni kell a Meet alkalmazást, ami a beszélgetés linkjére kattintva automatikusan megtörténik. Az alkalmazásban több felirat angol nyelvű, a beszélgetéshez való csatlakozáshoz a „Join” gombra kell kattintani.
– A képernyőolvasó szoftvert használó résztvevőknek javasolják, hogy fülhallgatóval kapcsolódjanak az eseményhez, így a képernyőolvasó nem hallatszik bele a beszélgetésbe.

 

(Puskás Anett ifjúsági referens – MVGYOSZ.)

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. február 13. péntek, Ella, Linda napja van.
Az év 07. hete és 44. napja.
Holnap Bálint, Valentin napja lesz.

1849. A nemzetgyűlés Debrecenben szabályozta a haditörvényszékeket. Ezek később vésztörvényszékeknek nevezetettek, bár az elítéltek száma 10-re sem ment az országban.


1945. A 2. Ukrán Front csapatai 49 napos, utcáról utcára folyó harc után teljesen felszabadították Budapestet.


Kemény Simon: Napos februári dél a Dunaparton

Egy nagy kék nevetés az ég.
A fájdalmas, hegyes távol opálos,
Fehér és színes házakkal a város
Hideg napfényben: ez a messzeség.
Oly messze látni, oly jó messze nézni..."

Időjárás

2026-02-13, 17:56
Mainly clear
WNW
Mainly clear
11°C
1.2 m/s
Apparent: 8°C
Nyomás: 988 mb
Páratartalom: 90%
Szél: 1.2 m/s WNW
Széllökések: 9.2 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /100% / Rain
Napfelkelte: 06:52
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kilenc szorozva nyolc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com