Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.


Napi Evangélium - István atya rovata
63
hallgató

Együtt élünk, 2014-ben is

- 2014. november 27. 17:11 - 2888 megtekintés

Nem látókról, nem látókért – látóknak ars poeticával kerül megrendezésre 2014. december 1. és 6. között az Együtt élünk programsorozat Szombathelyen, az Oladi Általános Iskola, Középiskola és Szakiskolában. A rendezvény célja, hogy közelebb hozza a látássérültek világát a látó emberekéhez, mindezt színes, sok esetben játékos programokon keresztül.

A Vas Megyei Szakosított Szociális Intézet Boza Gáborné alapítvány, Szülőföld Kulturális, Sport és Örökségvédelmi Egyesület valamint a Vakok és Gyengénlátók Vas Megyei Egyesülete szervezésében december első hetében Szombathelyen szimulációs játékokon keresztül kerülhetnek közelebb a résztvevők a vakok világához. A programra november 28.-ig lehet regisztrálni a 0630 590 4704-es mobilszámon.

A hat nap folyamán állandó kiállítás fogadja a látogatókat, ahol kipróbálhatják a vak élet speciális használati tárgyait. Akik a tudásukat fitoktatnák, azoknak erre lehetőségük nyílik egy TOTO segítségével. Braille névjegyet is kaphatnak az érdeklődők, s a háttérben megtekinthetnek egy portréfilmet a látás nélkül meghódított világról.
A megnyitót a Vakrepülés Színtársulat előadása színesíti. A program zárónapján vakvezető kutyás bemutató, nemzetközi csörgőlabda bajnokság, szemészeti előadások, és Krizbai Teca koncertje várja az érdeklődőket.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


+ 9 = tizenkettő

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Nemzeti Együttműködési Alap

Vakrepülés Színtársulat

MVGYOSZ. székházának felújítása

Online rádió

Erikkancs - a digitális újságos

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. április 18. péntek, Andrea, Ilma napja van.
Ma van a(z) Műemlékvédelmi nap.
Az év 16. hete és 108. napja.
Holnap Emma napja és Húsvét vasárnap lesz.

1423. Zsigmond király az 1417-ben az országba érkezett cigányoknak Szepesváralján kiváltságot adott. Vajdájuknak megengedte, hogy az országot népével bejárhassa, s a települések határain megtelepedhessék.


1707. II. Rákóczi Ferenc kinevezi a jobbágyszármazású Esze Tamást brigadérossá és három gyalogezredet helyez a parancsnoksága alá.


Gulyás Pál: Rügyek

"...Minden rügy egy parányi ablak,
melyhez leányfejek tapadnak:
bent vannak a leányfejek,
bent a fában merengenek,
nap-éjen át álmodnak ott...
S most csak félig nyitják ki, félig
az álmukat tovább remélik."

Időjárás

2025-04-18, 17:37
Clear sky
SSW
Clear sky
17°C
2.9 m/s
Apparent: 20°C
Nyomás: 1012 mb
Páratartalom: 89%
Szél: 2.9 m/s SSW
Széllökések: 9.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 25.4mm /100% / Rain
Napfelkelte: 05:49
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kettő mínusz hét = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 326

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com