Fényár a sötétben vaksötét koncert Gallusz Nikolettel és Peller Károllyal
Október 19-én 19:00 órakor Lurdy Moziban „Vaksötét koncert Gallusz Nikolettel és Peller Károllyal”
Fényár a sötétben – egy este, két világ Immár hagyomány, hogy a Bodor Tibor Kulturális Egyesület időről időre próbál más és más műfajokat párhuzamba hozni egy-egy vaksötét koncert alatt. Ezúttal sem lesz ez másképp: október 19-én nem kisebb vállalást valósítanak meg, minthogy az operettet és a musicaleket párosítva egyetlen este alatt igyekeznek kétféle zenés színház közönségét kiszolgálni. Az este vendégei ezúttal az MVGYOSZ Centenáriumi ünnepségeiről már jól ismert Peller Károly, a Budapesti Operettszínház művésze, ill. a Madách Színház oszlopos tagja, Gallusz Nikolett lesznek. Dalról dalra válik majd egyre világosabbá, hogyan fér meg csendes békében egymás mellett Kálmán, Eisemann, Weber és Schönberg.
A koncert helyszíne a már számos hasonló rendezvénynek helyet adó Lurdy Mozi patinás nagyterme lesz, zongorán Helle Maximilian kíséri az énekeseket. A szervezők elmondása szerint az este további különlegessége, hogy a legtöbb elhangzó dalt ennyire letisztult és intim formában csak nagyon ritkán hallhatja a nagyközönség, hiszen a legtöbb mű kísérete szimfonikus zenekarra íródott, így minden fellépő számára nagy kihívás lesz ez az este.
A jegyvásárlással a program résztvevői a vak és gyengénlátó emberek számára készülő hangoskönyek gyarapításához is hozzájárulnak. – Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége (MVGYOSZ) | Facebookon a közzétett program linkje:
https://www.facebook.com/events/1448663118967154 „
Jegyvásárlás oldal linkje: https://www.jegy.hu/program/vaksotet-koncert-gallusz-nikolettel-es-peller-karollyal-140353/884485
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A felnőtt lakosság csaknem 40 százaléka érezte már úgy, hogy hátrányos megkülönböztetés éri. Tavaly ...
Vak emberként járványidőben
Új Nap Új Remények 2024 eseményhez kapcsolódó LÁRKE kampány
VAK MUZSIKUSOK AZ ÁRVÍZKÁROSULTAKÉRT
Mostantól digitálisan, akár vakok is „olvashatják” a Ringier Axel Springer Magyarország néhány magaz...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
0°C






