Galántha Gergely a Délbalatoni vitorlás iskola vezető oktatója, üzemeltetési vezetője, ügyvezetője 2026. július 6.-án a Hobby rádió „Egészségedre” műsorának vendége.
Galántha Gergely a víz és a Balaton szerelmese, ami a szabadság jelképe is egyben. Vitorlás iskolát vezet, oktat, de élmény vitorlázást is lehet nála lefoglalni.
Nyár- Balaton- vitorlázás. Galántha Gergely bemutatja munkáját, megtudjuk, hogy 1989-től napjainkig vitorlás versenyző, de a tengeri halászatot is kipróbálta. A 2022-től működő vitorlás iskolája mellett, tanári diplomával is rendelkezik és a könyvírás sem áll messze tőle. Megtudjuk mi a bika, a puffer és a reffelés. Szóba kerül a vitorlázás illeme és az íratlan törvényei is. Ajánlom szeretettel: Turcsányi S. Éva
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Családi pótlék utalás 2026 április: ekkor írják jóvá az összeget a bankszámlán áprilisban
Fogyatékosságügyi tanácsadás a Pesterzsébeti Lámpás Klubban
Gépek a Gépházban – Három AI-platform lesz interjúalanyunk péntek este
Kispesti klubnap a bűnmegelőzésről
Sztrájkolnak a berlini egészségügyi dolgozók
„Barátnőt keresünk” – szívből jövő felhívás tett közé a tesó a 17 éves sérült Timi mellé
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-08-13, 16:43
Clear sky
31°C
31°C
2.2 m/s
Apparent: 22°C
Nyomás: 1025 mb
Páratartalom: 32%
Szél: 2.2 m/s N
Széllökések: 7.5 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 05:37
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?