Gőzerővel halad a mobil kórház építése Kiskunhalason
Gőzerővel haladnak a kiskunhalasi konténerkórház építési munkálatai – derül ki a büntetés-végrehajtási intézet által az M1-hez eljutatott felvételekből. Az új intézmény a Kiskunhalasi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet területén épül fel, a börtöntől elkülönített telekrészen.
A járványügyi mobil kórház építése bő egy hete kezdődött. Felhúzásáról a koronavírus-járvány magyarországi megjelenését követően döntött a kormány. A kiskunhalasi kórházban százötven beteget tudnak ellátni egyszerre, abban az esetben ha a járvány miatt a kórházak már nem bírnák a terhelést.
Videó alábbiakban tekinthető meg
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Meghalt a magyar pacemaker atyja, az első hazai szívátültető
510 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 3 krónikus beteg
24 ezer ápoló hiányzik az egészségügyi rendszerből
2284 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 14 idős krónikus beteg
Operatív törzs: ismét bevezették az idősek vásárlási sávját
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-02-11, 18:43
Light drizzle
5°C
5°C
2.1 m/s
Apparent: -1°C
Nyomás: 1005 mb
Páratartalom: 77%
Szél: 2.1 m/s S
Széllökések: 6.7 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 2.5mm /23% / Rain
Napfelkelte: 06:55
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?