Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Lelkünkb*l - emlékezés Bereczk Istvánnéra - Csák Attila interjúja
43
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Idén elmarad a vak és gyengénlátó fiatalok számára szervezett ICC tábor

- 2020. április 3. 8:07 - 1233 megtekintés

Talán majd jövőre…

ICC logóA jelenlegi bizonytalan helyzetre való tekintettel az Aveiro Egyetem (Portugália) lemondta a vak és gyengénlátó fiatalok számára idén júliusra tervezett ICC (International Camp on Communication and Computers) tábor megtartását. A szervezők számára a résztvevők biztonsága az elsődleges.

A tíz napos tábor 1993 óta vak és gyengénlátó fiatalok számára biztosít lehetőséget arra, hogy megismerkedhessenek az informatika világával, speciális technikai eszközök használata mellett digitális tartalmak kezelésével. Az ICC a vak és gyengénlátó fiataloknak technikai és kommunikációs területeken nyújt segítséget abban, hogy felkészülhessenek egyetemi tanulmányaik megkezdésére.

Az évente megrendezésre kerülő tábor az idei járványügyi helyzetre való tekintettel marad el. „Köszönjük mindenki megértését, reméljük, hogy a későbbiekben együtt tudunk majd dolgozni” – nyilatkozta Carlos Ferreira, az ICC egyik szervezője.

Az Informatika a Látássérültekért Alapítvány, amely hosszú évek óta biztosítja a magyar látássérült fiatalok számára a tábori részvétel lehetőségét, tudomásul veszi a szervezők döntését, és ebben az évben nem hirdeti meg támogató pályázatát.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. szeptember 7. vasárnap, Regina napja van.
Ma van a(z) A török buda napja.
Az év 36. hete és 250. napja.
Holnap Mária, Adrienn napja lesz.

1490. A szűkebb királyi tanács úgy határoz, hogy Mátyás király fia Corvin János herceg jegyesét Bianca Sforza milánói hercegnőt II. Ulászló számára kell feleségül kérni.


1825. Megkezdte működését Pesten az ország első jelentős likőr-és szeszgyára, Schuller Mihály tulajdonaként.


Kalász Márton: Regina

járod környékem, Regina
a rózsafestő már fönt festeget
több napja, hogy ebben esteledünk
álmodom, akképp leshesselek
környékem szép házak, monostorok
nemcsak falvak, rossz ólak a tetőn
képzeletünk sétálom, Regina
szép félénkem, még szebb emlékezőm..."

Időjárás

2025-09-07, 14:42
Clear sky
SSW
Clear sky
27°C
1.8 m/s
Apparent: 19°C
Nyomás: 1021 mb
Páratartalom: 70%
Szél: 1.8 m/s SSW
Széllökések: 7.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 06:10
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


egy plusz kettő = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com