Jánosa Leonetta a 2023. február 11-i Kisalföld cikkében
Az Ability Fashion modellje, Jánosa Leonetta tavaly vette át a csapat vezetését. Sziámi ikerterhességből született, mozgássérültsége miatt háromlábú bottal közlekedik, és nem mellesleg, igen aktív életet él.
Amellett, hogy az Ability Fashion vezetője, egy budapesti informatikai cégnél dolgozik, és jogászhallgató is, és a Lions-nak is a tagja.
A cikkben megjelent csoportképen az Ability Fashion tagjai láthatók, Dudik Szonja ruháiban. A kép a tavalyi, “Bennünk is ugyanaz a szív dobog!” – Valentin napi online divatshow felvételén készült. A képen Leonetta fekete ruhában áll a háromlábú botjával.
A cikk a https://www.kisalfold.hu/helyi-eletstilus/2023/02/kuldetes-a-gyorszemerei-janosa-leonetta-fogyatekossaggal-eloket-hiv-a-kifutora-fotok oldalon is olvasható!


Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Hatékonyan működik a szolnoki egyesületnél a RÉVÉSZ
Nyugdíja miatt vettek gondozásba egy mozgássérültet, majd hagyták az erdőben meghalni
MEOSZ-MUISZ együttműködés: közös fellépés az akadálymentes turizmusért
Munkába kényszerítheti az állam a súlyos betegeket?
Új szintre emelte a parasport versenyrendezést a budapesti Ülőröplabda Férfi és Női Európa-bajnokság
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
1°C







Vélemény, hozzászólás?