JÓKOR JÓ HELYEN
A közlekedésrendészet járőrei szállították Budapesten kórházba az allergiás rohamot kapott kisfiút.
Egy budapesti anyuka 2018. május 14-én 19 óra körül tizenegy éves fiával a X. kerületi Üllői úton sétált, amikor a gyermek hirtelen rosszul lett. A fiú nem kapott levegőt, ezért az édesanyja leintette az éppen arra járőröző rendőröket. A rendőrök látták, hogy a gyermek alig kap levegőt és az arca is elkékült, ezért azonnal rendőrautóba ültették az anyával együtt. A járőrök megkülönböztető jelzés használatával perceken belül a legközelebbi kórházba szállították őket, ahol a fiú megkapta a szükséges orvosi ellátást.
Forrás: a police.hu
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Civil liciten a Motiváció Alapítvány
A legszebb újévi fogadalom: önzetlenség
Fontos közleményt adott ki a Magyar Posta: százezreket érintő bejelentés
?Autizmussal élő személyek számára szociális ellátást nyújtó otthonok pályázata
Az Európai Bizottság diszkrimináció ellenes workshopot tartott
Elhalasztja áramszünettel járó munkái többségét az E.ON és az Elmű
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
29°C







Vélemény, hozzászólás?