Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Az adatkezelési tájékoztató elolvastam és nyilatkozom arról, hogy annak megfelelő jogosultsággal

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Kilátó - a Magyar Vakok és Gyengénlátók Bács-Kiskun Megyei Egyesületének m*sora
59
hallgató

Jótékonysági árverés Debrecenben

- 2014. december 18. 21:04 - 2331 megtekintés

Látássérültekkel foglalkozó szervezetek segítésére indult magánszemélyek kezdeményezésére az az árverés, melyen több sportoló aláírt mezére lehet licitálni.

Ma Magyarországon rengeteg alapítvány, szervezet létezik, akik segíteni próbálnak olyan embereken, akik valami okból kifolyólag erre rászorulnak. Célunk ezzel a jótékonysági árveréssel az, hogy sok látássérült gyermek és felnőtt életét szebbé és könnyebbé tegyük – mondja Boros Lajos látássérült. Mikor néhány éve egyik napról a másikra elvesztettem a látásomat, rengeteg segítséget kaptam, viszont hamar megtaláltam és megismertem azokat a szervezeteket, akik igazán rászolgálnak és tesznek azért, hogy segítsünk nekik. Ez motiválta páromat és engem is, hogy mi is segíthessünk szintén látássérült sorstársaimon. Ezt mint magánemberek tettük néhányan, hiszen nem vagyunk vezetőségi tagjai egyik alapítványnak sem, viszont látjuk, mekkora erőfeszítéseket tesznek a látássérült és vak gyermekekért és felnőttekért. A szinte példátlan összefogás eredményeként több sportmezt bocsájtanak árverésre, melyel látássérültekkel foglalkozó szervezeteket kívánnak segíteni a kezdeményezők. A következő napokban kerül sor az erre a célra létrehozott akadálymentes honlapon a Dárdai Pál vezette magyar férfi labdarúgó-válogatott által dedikált szurkolói mez, a Vadkerti Attila által felajánlott dedikált kézilabda-válogatott mez és nem utolsó sorban a magyar férfi jégkorong-válogatott által dedikált mez jótékonysági aukciójára. A befolyt összeggel a szervezők szeretnék támogatni a debreceni Gyengénlátó Gyermekekért Alapítvány és a szintén debreceni Hajdúsági Vakvezető- és Segítőkutya Képzésért Alapítvány működését. Az aukció 2014 dec. 01-től 2014 dec. 27-ig tart a www.jotekonysagi-arveres.hu web-oldalon.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*

3 * = hat

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

Reklám

Nemzeti Együttműködési Alap

Vakrepülés Színtársulat

MVGYOSZ. székházának felújítása

Online rádió

Erikkancs - a digitális újságos

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2024. április 19. péntek, Emma napja van.
Az év 16. hete és 110. napja.
Holnap Tivadar napja lesz.

1566. A hős Zrínyi Miklós tárnokmester és Szigetvár parancsnokának nemes elszántsága a vár megvédésére.

1848. Pesten népgyűlésen a csőcselék azt kívánta, hogy a háztulajdonosok a következő negyedévi lakbér követeléséről mondjanak le.

Reviczky Gyula: Emma

Mint nyári éjszakán
A csillagot:
Úgy nézlek csöndes vággyal én,
Ha egyedül vagyok,
S mint nyári éjszakán
A csillagok:
Zajgó szívem hullámiban
Szép szemed úgy ragyog.

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.

négy szorozva három = (Írja be számmal a művelet eredményét!)

Feliratkoztak: 324

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com