Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- M*sorajánlat
66
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Jótékonysági gyűjtés a Családi Mozgásfesztiválon

- 2015. szeptember 6. 5:24 - 2913 megtekintés

Tíz éve indult hazánkban a Coca-Cola Testébresztő Program, amely mára a legnagyobb vállalati szabadidősportos kezdeményezéssé nőtte ki magát. A cég a jubileumot szeptember 6-án a budapesti Kopaszi-gáton sorra kerülő Coca-Cola Testébresztő XVII. Családi Mozgásfesztiválon ünnepli meg. A Magyar Szabadidősport Szövetség által szervezett eseményen sporteszközökből gyűjtést szerveznek, az adományokat pedig hátrányos helyzetű felnőtteknek és gyerekeknek juttatják el. Emellett más kezdeményezésekkel is előrukkol a Coca-Cola Magyarország. Tóth Valentint, a cég kommunikációs igazgatóját kérdeztük.

– Mit jelent a Coca-Cola Magyarország számára a Testébresztő program? – Felelős élelmiszergyártóként vállalásokat tettünk arra, hogy fogyasztóinkat hozzásegítjük a kiegyensúlyozott, változatos táplálkozáshoz és a mozgásban gazdag életmódhoz. A 2005-ben útjára indított Coca-Cola Testébresztő program filozófiája tehát nagyon egyszerűen összefoglalható: mérlegeljük a bevitt és leadott kalóriákat, mozduljunk meg és nyissunk a boldogságra! A program az elmúlt 10 évben több mint 50 sportágban, 570 sport- és szabadidős rendezvényen mintegy 3,3 millió embert mozgatott meg, ezzel pedig Magyarország legnagyobb vállalati szabadidősport kezdeményezésévé nőtte ki magát. – Miért éppen a Családi Mozgásfesztivált választották a jubileum megünneplésére? – Nagy örömünkre szolgál, hogy a program egy évtizedes fennállását egy olyan rendezvényen ünnepelhetjük meg, ami az egész családnak és minden korosztálynak kínál sportolási lehetőséget, hiszen a mozgás minden életkorban boldogság! – Milyen kezdeményezéssel ünneplik a 10. születésnapot? – Példaképek elismerésével, jó gyakorlatok megosztásával szeretnénk még szélesebb körben népszerűsíteni az aktív és tudatos életmódot. Pályázatot írtunk ki, országszerte keressük Magyarország szabadidősport nagyköveteit. A félmillió forinttal együtt járó Coca-Cola Testébresztő Díjat két pályázó nyeri meg a szakmai zsűri, valamint a TV2 Több mint testőr tévéműsor nézőinek szavazatai alapján. Az elismerések mellett a jótékonyság is fontos szerephez jut az idén: a Coca-Cola Testébresztő XVII. Családi Mozgásfesztiválon sporteszközgyűjtést indítunk. Használt, de jó állapotban lévő sporteszközöket várunk, az adományokkal hátrányos helyzetű felnőttekhez és gyerekekhez szeretnénk eljuttatni a mozgás örömét. Szeptemberben pedig egy szülinapi meglepetés programmal is készülünk: megmutatjuk, hogy a mozgásra tényleg mindenhol és mindig lehet időt szakítani! Tavaly sok ezren vettek részt a családi mozgásfesztiválon, ezért talán nem túlzó a szervezők várakozása a gyűjtéshez. Arra kérik az idei résztvevőket, és érdeklődőket, hogy nézzenek körül környezetükben, van-e mára már fölöslegessé vált, de még jól használható sporteszköz, amit szívesen ajánlanának fel jótékony célra. Hozzák azt el a Kopaszi-gátra, ahol arra célra kijelölt gyűjtősátorban lehet azokat adományként leadni. Sportolni vágyó, de nélkülöző emberek boldogan élvezik majd nagylelkűségüket.

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


kilenc - 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 8:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 9:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket. Movie and Music - a Hobby Rádióban.
  • 10:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: Délután - Benne: interjúk, riportok, tudósítások kulturális, szociális és közéleti eseményekről.
  • 14:00: Zamat - finom falatok a konyhában (két órán keresztül)
  • 16:00: Retikül - női magazin sok csajos hírrel és kevés focival
  • 17:00: Nagy generáció - Mindenki, aki a 70-es és 80-as években formálta a zenei világot (retró műsor a legnagyobbakkal)
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás), esti ka -
  • 20:00: Fülpiszka - Lőrincz Attila zenei műsora - kizárólag értékes magyar előadókkal, hiszen a tisztánhallás mindenkinek jár!
  • 21:00: - film és zene (filmajánló műsor)
    Hallottál egy filmről, de nem tudod eldönteni, hogy megéri-e megnézni? Tetszik egy film betétdala, de a filmet nem ismered? Akkor jó helyen jársz! Egy órában bemutatunk egy filmet és az abban hallható zenéket.
  • 22:00: Coctail - Érdekes témák, érdekes emberek - magazin műsor - két órán keresztül

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. január 21. szerda, Ágnes napja van.
Az év 04. hete és 21. napja.
Holnap Vince és Artúr napja lesz.

1266. IV. Kelemen leckét ad IV. Bélának ajogegyenlőségből. IV. Béla a megválasztott ésa pápailag megerősített püspököt, Timótot, nemakarta elfogadni, mert alacsonysorsú szülőktőlszármazott. A pápa a gőgöt ekképp lobbantottaa király szemére: "A mindenek bölcs elrendezője azt akarta, hogy mindnyájanmeztelenül jöjjenek a világra és úgy távozzanak innen; nem különböztetve meg a gazdagot a szegénytől. "


1188. Plantagenet Henrik angol király tájékoztatja III. Bélát, hogy részt kíván venni a harmadik keresztes hadjáratban és ezért kéri, hogy biztosítsa hada áthaladását hazánkon. Időközbeni halála meghiúsítja a tervet, fia, Oroszlánszívű Richárd nem a Magyarországon átvezető utat választja.


Madách Imre: Az ember tragédiája
/1823. jan.21. - 1864. okt.5. /

"Minő csodás kevercse rossznak és nemesnek
A nő, méregből s mézből összeszűrve.
Mégis miért vonz? Mert a jó sajátja,
Míg bűne a koré, mely szülte őt."

Időjárás

2026-01-21, 13:43
Overcast
N
Előjelzés
-1°C
0.2 m/s
Apparent: -10°C
Nyomás: 1028 mb
Páratartalom: 83%
Szél: 0.2 m/s N
Széllökések: 3.9 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 07:22
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kettő mínusz kilenc = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com