Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Bródi János - Mit tehetnék érted
53
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Keresd a védjegyet: Segítő Vásárlás

- 2013. augusztus 29. 17:54 - 2735 megtekintés

Aki Segítő Vásárlás logóval ellátott terméket vásárol, kettős célt szolgál.

Harmadik helyszíneként szolgált szerdán Miskolc annak a programnak, amelyet a Salva Vita Alapítvány a Szociális és Családügyért Felelős Államtitkárság megbízásából Segítő Vásár címmel indított el májusban. A rendezvénysorozat ahhoz kíván hozzájárulni, hogy tovább növekedjék a fogyatékossággal élők társadalmi elfogadottsága: tisztában legyenek azzal, hogy az említett védjeggyel ellátott termékek egyfelől minősített magyar áruk, másfelől azok megvásárlásával olyan foglalkoztatókat támogatnak, amelyek legalább 50 százalékban megváltozott munkaképességűeket alkalmaznak.A Segítő Vásárlás védjeggyel (egy bepólyált hüvelykujjú kézfej) eddig 35 vállalkozás rendelkezik, tudtuk meg a sajtótájékoztatón Soltész Miklós államtitkártól, aki a rendezvény előtt villámlátogatást tett a Szimbiózis Alapítvány baráthegyi telephelyén, amelyet európai színvonalúnak minősített. A kampány miskolci állomásán jelen lévő dr. Kósa Ádám EP-képviselő, maga is fogyatékossággal élőként büszkén említette, hogy a Segítő Vásár, illetve a Segítő Vásárlás akciókra mint magyar kezdeményezésre már az unióban is felfigyeltek. Végh Katalin, a Salva Vita Alapítvány elnöke pedig arra hívta fel a figyelmet, hogy annak, hogy a megváltozott munkaképességűek, illetve
a fogyatékossággal élők is bebizonyíthatják: ők is alkalmasak társadalmi szempontból hasznos munkavégzésre, nagy szerepe van az önbecsülésük erősítésében. Ezért mindenkit arra biztat: keressék és válasszák a logóval ellátott termékeket.
A miskolciak tegnap délután mindössze ízelítőt kaphattak ezen termékekből a színház előtt rögtönzött vásáron. Az árushelyeken megjelent a miskolci önkormányzat által alapított Miprodukt Kft. (korábban Szocioprodukt volt a neve) is, amely frissen kapta meg a minősítést. A jelenleg 118 főt foglalkoztatnak, közülük 76-an megváltozott munkaképességűek (65 százalék). Alapvetően nyomdai, varrodai és egyéb szolgáltató tevékenységet végeznek.

Forrás: boon.hu

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


1 + = kilenc

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. december 19. péntek, Viola napja van.
Az év 51. hete és 353. napja.
Holnap Teofil napja lesz.

1811. A magyar nemzet küzdelme nyelvének használatáért. Az 1790. évi Diétától kezdve majd mindegyik országgyűlés elhatározta, hogy a magyar nyelv a tanodákban, a közigazgatásban és a törvényhozásban közegül alkalmaztassék, hogy ezáltal a nemzet kultúrája lendületet nyerhessen.


1949. Megindult a trolibusz forgalom Budapesten a Szovjetunióból vásárolt 26 trolibusszal.


Pálos Rozita: Látogatók

a házakat elnyelte a hó
az utakat befújta a szél
hajdani szánok suhannak
hajdani csengők csendülnek

szerelem óvta régi szobák
ajtajai nyitatlan megnyílnak
hajdani utasok jövetlen
violafehérben itt vannak

-zárójelbe tenni az égit
soha nem érdemes- dalolnak

szerelem-óvta régi szobák
ajtajai csukatlan zárulnak
hajdani utasok menetlen
violafehérben itt voltak

hajdani csengők csendültek
hajdani szánok suhantak
mennyei naptárból kihajló
liliomcsütörtök-itt hagytak

Időjárás

2025-12-19, 14:01
Overcast
E
Előjelzés
7°C
1.1 m/s
Apparent: 3°C
Nyomás: 1030 mb
Páratartalom: 98%
Szél: 1.1 m/s E
Széllökések: 3.8 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /4% / Rain
Napfelkelte: 07:27
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


kilenc szorozva egy = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com