Kul-Túrák Budapesten
Egy kerekesszékkel közlekedő például jó, ha tudja, hogy a meglátogatni kívánt múzeumban az akadálymentes bejárat nem a főbejáratnál található, vagy, hogy az érdekesnek ígérkező tanösvény végigjárásához segítséget kell majd igénybe vennie. A BMK szerkesztette Kirándul.hu honlap a Budapest környéki zöld területeket és közművelődési intézményeket akadálymentességi szempontok szerint mutatja be.
A Kirándul.hu csapata az információnyújtás mellett a Kul-Túra programsorozat keretében két, mozgáskorlátozottak számára indított, vezetett kulturális kirándulást szervez Budapest környezeti és kulturális értékeinek bemutatására.
Időpont: 2011. június 4. 9.30–14.00 óra.
Útvonal: ELTE Botanikus Kert (Füvészkert), Magyar Természettudományi Múzeum, Ferencvárosi Művelődési Központ. A túra bármely állomásán csak előzetes jelentkezéssel, de szabadon lehet csatlakozni a csoporthoz, illetve befejezni a túrát. A részvétel igazolvánnyal rendelkező mozgáskorlátozottak számára és egy fő kísérő számára ingyenes. A túra étkezést nem tartalmaz, ezért ajánlatos erről előzetesen gondoskodni. Korlátozott számban kerekes székesek és mozgáskorlátozottak számára a túra célpontjai között a szállítást biztosítják a szervezők. A kísérők számára a helyszínek közötti közlekedéshez 2 db bkv jegy szükséges.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Elemi Rehabilitációs Tanfolyamok Vakok Számára 2026-ban is a VÁI-ban
Hogyan használhatják a látássérültek az okos eszközöket?
A jegyző elvenné a látássérült házaspár vakvezető kutyáját
Együtt a teljes életért - szakmai nyílt nap
Kísérője hátán volt kénytelen vonatra szállni a mozgássérült utas
„Mondhatjuk a vaknak, hogy vak?” – Igen, mondják ők. Sőt, nevetnek is rajta | Máj Kriszta és Pál Zso...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
25°C







Vélemény, hozzászólás?