Mitől kevesebb egy fogyatékossággal élő, mint egy egészséges ember?
Akkor most kell, vagy nem kell érzékenyíteni? Vagy netán szemlélet formálni?
Korábban írtunk arról, hogy hatalmas felháborodást váltott ki a Pesti Srácok-on megjelent “Elég az érzékenyítésből, hagyjuk élni az embereket!” című cikk. Akkor közöltük az nlc.hu egyik újságírójának, Herczeg Szonjának írását e témában.
Most egy látássérült, kétgyerekes hölgy osztja meg véleményét e téren.
Itt tudjátok elolvasni: https://subrosa.cafeblog.hu/2019/08/07/a-pesti-sracok-szerint-bun-hogy-elek/
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Közeleg az adóbevallás ideje, és nem árt tisztában lenni azzal, milyen kedvezmények illetik meg – kü...
Kapaszkodók nélkül – Kovács Vera szociológus az akadálymentesítésről
KÉTEZREN KAPNAK PÉNZT MUNKA NÉLKÜL, ALANYI JOGON ÚJ TÁMOGATÁST
A fogyatékossággal élő emberek kirekesztődésének mozgatórugói – vegyen Ön is részt a kutatás eredmén...
Kaphatok pluszpénzt? Hol lehet kérni?
Lengyel Zsófi a SzuperWMN-díj jelöltjei között
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-09, 13:38
Előjelzés
32°C
32°C
2.4 m/s
Apparent: 25°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 32%
Szél: 2.4 m/s S
Széllökések: 16 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /39% / Rain
Napfelkelte: 04:46
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com






