Molnár János a Hobby rádió „Egészségedre” műsor vendége 2025.december 15.-én.
Molnár János a Magyar Kultúra Alapítvány és a Jászok Egyesületének nívódíjával kitüntetett festő-, és grafikusművész két felvételben beszél munkájáról és hitvallásáról.
Megtudjuk, hogy miért fontos a Budapest V. kerületi Józsa Judit Galéria munkája, miért érdemes magyarként élni. Azt is, hogy a művészeti alkotásoknak szépnek-igaznak-jónak kell lennie, hogy a nézőben „boldogság” érzését tudjon kelteni. Megértjük azt is, mi a különbség az „én tudat” és a „közösség” között és mi kell egy kép születéséhez. Elénk tárul, miért vallja magát Molnár János eklektikus festőművésznek. Fogadjátok szeretettel: Turcsányi S. Éva
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Intimrészek - szórakoztató magazin szombaton 13 órától
Interjú a Gépházban: Mindent megkérdezünk a vakoknak fejlesztett EVO E12-ről
Idén újra Angyalföldi Utcabál! - és ismét a Hobby Rádió is bejelentkezik a helyszínről!
Vendégváró – ajánló
A MVGYOSZ. hírlevélműsora keddenként 9-től (ism. 21 órától)
Kedvezmény az informatika Fehér botjára
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
23°C







Vélemény, hozzászólás?