Mozgássérült férfin segítettek a szentgotthárdi rendőrök
A rendőrök egy mozgáskorlátozott férfin segítettek.
Fotó:police.hu
A szentgotthárdi rendőrök szolgálatellátásuk során 2021. november 10-én, az éjjeli órákban Szentgotthárd egyik buszmegállójában lettek figyelmesek egy mozgáskorlátozott férfira – közölte a rendőrség honlapján.
A 66 éves mozgásszervi beteg férfi az utolsó buszjáratot is lekéste, pénz nélkül nem tudott hazamenni, ezért a buszmegállóban várta a reggeli buszjáratot. A rendőrök biztonsági intézkedés keretében a hideg időjárásra tekintettel otthonába szállították.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Nem adom fel az álmom” – Egy mozgássérült fiatal története, akit túl sokszor hagytak magára
Sokan nem értették, miért járna egy kerekesszékes lánnyal az ép fiú
Akadálymentes helyekről nézhetik az augusztus 20-i tűzijátékot a mozgáskorlátozott emberek és család...
Bice-Bóca ifjúsági közösségi tér indul
Jogalap nélkül büntetik a mozgássérülteket
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-03-25, 08:46
Mainly clear
11°C
11°C
0.7 m/s
Apparent: 8°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 43%
Szél: 0.7 m/s NE
Széllökések: 9.2 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /8% / Rain
Napfelkelte: 05:36
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com








Vélemény, hozzászólás?