Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

- Vers
62
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

Android-os alkalmazás (Készítette: Benkő Dániel)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

Pályázati kiírás

- 2016. június 21. 7:10 - 2405 megtekintés

A Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete (VGYKE) 25/2016.06.15. számú elnökségi határozata értelmében pályázatot ír ki az egyesület rendes tagjai részére életvitelt megkönnyítő segédeszközök beszerzésének támogatására. A pályázat keretösszege 1400000,- Ft, amely a Főpolgármesteri Hivatal támogatásából illetve az MVGYOSZ által a VGYKE részére leosztott SZJA 1%-os támogatási keretből kerül finanszírozásra. Az egyesület ezen pályázattal elsősorban azon rászoruló tagjait kívánja támogatni, akik általában helyzetük miatt más pályázati lehetőségektől elesnek.

Az elbírálás során előnyben részesítik az alábbi jellemzőkkel rendelkező pályázókat:

5 elemű lista
• Egyszemélyes háztartásban élők
• szintén látássérült házas- vagy élettárssal, illetve más látássérült családtaggal élők
• halmozott fogyatékossággal élők
• időskorúak
• Gyermekét egyedül nevelő látássérült személyek
lista vége

Pályázatot nyújthatnak be a VGYKE azon rendes tagjai, akik a 2016-os évre befizetett érvényes tagsági jogviszonnyal rendelkeznek, illetve akik a 2016-os tagdíjat legkésőbb a pályázat benyújtásakor személyesen befizetik. Nem nyújthatnak be pályázatot azok a tagok, akik az előző évben nyertek az egyesülettől segédeszköz támogatást!
Pályázni kizárólag a VGYKE által kiadott pályázati űrlap teljeskörű és a valóságnak mindenben megfelelő kitöltésével, illetve a kitöltött űrlap határidőben történő benyújtásával lehet.

Egy pályázó csak egy segédeszköz beszerzésére nyújthat be pályázatot. A támogatási összeg: maximum 40000,- Ft lehet. A támogatás mértékéről kizárólag a VGYKE elnöksége dönt a pályázati adatlapon feltüntetett információk alapján.

Pályázni az alábbi csoportokba tartozó segédeszközökre lehet:

8 elemű lista
• nagyítók, speciális szemüvegek
• tévére és számítógépre csatlakoztatható elektronikus nagyító eszközök
• informatikai eszközök (szkenner, notebook, monitor, stb.)
• mobiltelefonok iphone-ok
• beszélő konyhai és egészségügyi, illetve egyéb eszközök (vérnyomás- és vércukorszintmérő, lázmérő, konyhai- és személymérleg, színfelismerő, címkéző toll)
• beszélő- és Braille órák, zsebórák
• fejlesztő játékok
• fehérbotok
lista vége

A pályázati adatlap letölthető az egyesület honlapjáról: www.vgyke.com

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


nyolc - 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2025. december 12. péntek, Gabriella napja van.
Az év 50. hete és 346. napja.
Holnap Luca, Ottilia napja lesz.

1650. Rákóczi Zsigmond külföldről csillagászati távcsöveket hozatott magának a tudós tanárral, Comeniussal.


1904. A Daniel Gábor féle megszigorított házszabályjavaslatot a Szabadelvű Párt képviselőházi puccsal, un. zsebkendőszavazással elfogadta. A képviselőházi elnök zsebkendő-jelzésére a kormánypárti képviselők felugorva jelezték a javaslat elfogadását. Andrássy Gyula tiltakozásul kilépett a Szabadelvű Pártból. Az ellenzéki képviselők, válaszul e napon szétverték a képviselőház berendezését.


Nemes Nagy Ágnes: Kukuca

Van egy kalács: kukuca,
friss kalácsból kalácsforma.
Azt mondják, ha jó leszek,
meg is kapom karácsonyra.

Azt mondják, hogy madárforma,
azért kapom karácsonyra.
Azt mondják, hogy szárnya van,
csőre van és lába van,
frissen szabad kézbe vennem,
karácsonykor meleg madár
ülhet majd a tenyeremben.

Szeme helyén bors van.
Adják ide gyorsan!

Időjárás

2025-12-12, 19:13
Mainly clear
SE
Mainly clear
4°C
1.6 m/s
Apparent: 3°C
Nyomás: 1025 mb
Páratartalom: 87%
Szél: 1.6 m/s SE
Széllökések: 3.8 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /0% / Rain
Napfelkelte: 07:22
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hét szorozva négy = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 328

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com