Rabosították az édesanyát, amiért mozgássérült helyre parkolt
Rabosították, órákig egy cellában kellett ülnie, és hiába kérte, nem telefonálhatott: ezt mondja az az édesanya, akit okirathamisítással gyanúsítanak, számolt be az esetről az RTL Híradó. Pár hete ugyanis korábban érkezett az orvosi rendelőhöz, mint ahogy autista fia odaért volna a nagypapával.
A nő mozgássérült helyre parkolt, beteg gyermeke kártyájával, de amikor leparkolt, gyermeke még nem volt ott. Ekkor vitték be a rendőrök. Az édesanya elismeri, hogy hibázott, de túlzásnak érzi a rendőri intézkedést. (Forrás: 24.hu/RTL Híradó)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2025-11-23, 10:32
Előjelzés
2°C
2°C
1.5 m/s
Apparent: -2°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 86%
Szél: 1.5 m/s W
Széllökések: 7.1 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 2.5mm /89% / Rain
Napfelkelte: 07:00
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?