Sokan megszegik a kijárási korlátozást Budapesten, ezzel a járvány berobbanását kockáztatják
Hétfői jelentés…
Az igazolt koronavírus-fertőzöttek 43%-a a fővárosban van. Tehát Budapesten van a legnagyobb kockázata a járvány berrobbanásának.
Kiss Róbert hozzátette: a jó idő beköszöntével a fővárosiak egyre nagyobb számban szegik meg a kijárási korlátozás szabályait. Elmondta, szombathoz képest vasárnap a duplájára emelkedett az ezzel kapcsolatos rendőri intézkedések száma: csak vasárnap 614 esetben intézkedtek a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai, ebből 574 esetben figyelmeztették a szabályokat megszegőket, 24 helyszíni bírságot szabtak ki és 16 szabálysértési feljelentést tettek.
Az országos adatokról elmondta: 4292 rendőri intézkedés történt, amelyből 3102 figyelmeztetés, 532 helyszíni bírság, valamint 648 szabálysértési feljelentés volt.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A járványveszély nem múlt el, világszerte 7,78 millióan fertőződtek meg - ÖSSZEFOGLALÓ
Kásler: minden tanár, aki iskolában betegedett meg, teljes összegű táppénzben részesül
9 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt egy 39 éves krónikus beteg
3 068 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 127 beteg
Felmérés fogyatékossággal élő személyek rákszűrésével és gondozásával kapcsolatban
GVH kontra Lenkei
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
34°C






