„Szeretném, ha az emberek nemcsak egy széket látnának hanem az embert is, aki benne ül” – Boldizsár Dalma nyerte a Miss Spinner 5. Nemzetközi Kerekesszékes Szépségversenyt
Idén 5. alkalommal rendezték meg azt az egyedülálló nemzetközi szépségversenyt, amire kerekesszékes hölgyek jelentkezését várták.
18-tól 48 éves korosztályig összesen kilenc gyönyörű hölgyet választottak be a döntőbe. A kezdeményezés túlmutat egy szokványos szépségversenyen: itt nem a győzelem, hanem az elfogadás és az esélyegyenlőség üzenetének közvetítése az elsődleges cél. a Glamour Hungary cikke: https://www.glamour.hu/eletstilus/kerekesszekes-szepsegverseny/mhf2zy2?fbclid=IwAR2pAwcVtrhYfpwX7tkhu-Zd5ZVTKdZ4qeEvpXRtvOcCgFxZ2QBlkLtbmwk
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A felnőtt lakosság csaknem 40 százaléka érezte már úgy, hogy hátrányos megkülönböztetés éri. Tavaly ...
A MEOSZ-nak köszönhetően megszűnhet a szálláshely fejlesztési pályázatok akadálymentesítési gyakorl...
Tanácsadás és segítség mozgássérülteknek
Egy kerekesszékes főiskolás fiatalt elszállásolt a MEOSZ, de mi lesz a többiekkel?
Párizs érseke a fogyatékossággal élőkért
„Sokkal többen nyitottak egy kerekesszékes lányra, mint azt elsőre gondoltam” – ilyen kerekesszékes ...
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
2026-06-06, 05:10
Előjelzés
16°C
16°C
3.1 m/s
Apparent: 15°C
Nyomás: 1017 mb
Páratartalom: 70%
Szél: 3.1 m/s NNW
Széllökések: 9.6 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /8% / Rain
Napfelkelte: 04:48
Hírlevél
A Kultúrtanya programajánlója
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com







Vélemény, hozzászólás?