Tájképet festettek a mozgássérültek Szolnokon
Idén is változatos rendezvényekkel igyekszik színesíteni a tagok napjait az ÉN IS VAGYOK! Mozgássérült Generációk Érdekvédelmi Egyesülete.
A Sokszínű hétvége programsorozatuk első összejövetele igen kreatívra sikerült. A napot elméleti Trail-O (mozgássérült terepsport) gyakorlással kezdték Veresné Sipos Etelka vezetésével. Délután pedig Pillió Gabriella önkéntes vezetésével egy közösen kiválasztott téma alapján képet festettek. Fehérváry Tünde elnök elmondta, nem az volt a cél, hogy művészi alkotások szülessenek, hanem rekreációs foglalkozás gyanánt átélhessék az alkotás örömét. A siker annál is nagyobb volt, mivel többen még egy betűt sem tudtak leírni, mégis sikerült a látványos tájképet megalkotniuk. (Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok megyei hírportál)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
A MEOSZ azonnali intézkedést sürget a perköltségek ügyfelekre történő áthárítása miatt az egészségká...
Csak a horrorfilmekben látni olyan kegyetlenségeket, amit a mozgássérült fiatallal tettek társai
„Életszeretetük alkotásaikban fennmarad” - különleges, megható kiállítás nyílt Kőbányán
Mindennapos küzdelem az élet: Isteni csoda, hogy életben van
Nem vicc, hanem szégyen
Megaláztak egy fogyatékkal élő magyar fiút egy tusnádfürdői szállodában
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
34°C







Vélemény, hozzászólás?