Újjáalakul az OFT – értelmi fogyatékos tagja is lesz a tanácsadó testületnek
Bercse László önérvényesítőt jelölte az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége (ÉFOÉSZ) a kormány tanácsadó testülete, az Országos Fogyatékosügyi Tanács tagjává. A korábbi tagok megbízatása októberben lejárt, az új összetételű testület holnap tartja alakuló ülését.
Bercse László évek óta vesz részt önérvényesítő csoportok munkájában, és nagy rutinnal rendelkezik az értelmi fogyatékos emberek érdekérvényesítése terén. Találkozott már hazai és EU-s képviselőkkel, beszédet mondott az országgyűlés emberi jogi bizottsága előtt, részt vett Berlinben a fogyatékos emberek világtalálkozóján, legutóbb egy portugáliai konferencián szólalt fel.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
KÉK online képzést indít az ÉFOÉSZ
Az autizmusból előnyt kovácsoló startup lett a halálos ágy melletti fogadalomból
Koronavírus: összefogás az autista gyermekek és felnőttek érdekében
Dallal hívják fel a figyelmet az autizmussal élők elfogadására
Meddig várjunk az új Polgári Törvénykönyv hatálybalépésére?
Divatmárkát indított a Down-szindrómás modell
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
31°C







Vélemény, hozzászólás?