Változik a sürgősségi betegellátás a debreceni kórházakban
Az ellátás rendjének módosítása a betegek biztonságát szolgálja.
Október 27-től változik a sürgősségi betegellátás rendje a Klinikai Központban és a Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban. A területi ellátási elv helyett a betegek panaszai, tünetei alapján döntenek a kezelés helyszínéről.
Kedd reggel 8 órától valamennyi Hajdú-Bihar megyei légúti megbetegedésben szenvedő vagy lázas betegnek a Kenézy Egyetemi Kórház Sürgősségi Osztályán, míg az egyéb panasz miatt ellátást igénylőknek – szintén lakóhelytől függetlenül – a Klinikai Központ Sürgősségi Klinikáján kell jelentkezni.
A sürgősségi ellátás rendjének módosítása a betegbiztonságot szolgálja. A Debreceni Egyetem kéri a betegek és hozzátartozóik megértését és türelmét.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Elsősegélynyújtás Oktatásáért Alapítvány pályázatai pedagógusoknak és diákoknak
A hatósági házi karantén adatok is láthatóak
Összefogás Debrecenben: újabb nagy értékű adomány érkezett a járvány elleni védekezésért
Megjelentek „A csecsemőgondozás speciális technikái” című kézikönyv akadálymentesített v...
818 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 20 beteg
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
9°C







Vélemény, hozzászólás?