Videón, ahogy vonat elől ment meg egy rendőr egy kerekesszékben ülő embert
Elképesztő pillanatok. Bármelyik akciófilm legizgalmasabb jelenete lehetne – de ez a valóság: a közösségi oldalakon megjelent egy videó, amin egy rendőrtiszt megmenti egy mozgássérült ember életét. A helyszín: Lodi, egy Sacramento (Kalifornia) mellett található város. Az időpont: augusztus 12, reggel háromnegyed kilenc.
A videón Erika Urrea rendőrtisztet láthatjuk munkában, aki észreveszi, hogy egy férfi kerekesszéke a sínek közé szorult, miközben a sorompó már megy le, a vonat pedig érkezik.
A rendőrnő egy pillanatig sem tétovázik. Akcióját testkamerájának köszönhetően az egész világ láthatja.A 66 éves férfi lábsérülésekkel került kórházba.
A felvétel az alábbi linken tekinthető meg.
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük, azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása).
Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Nem volt rámpa, így a bolt előtt vágta le a mozgássérült férfi haját a borbély
Sok mozgássérült álma válhat valóra egy szovátai vállalkozónak köszönhetően
Elhunyt Nagy Bendegúz Lóránd, a MEOSZ alelnöke
Mozgáskorlátozott szépségek
Vonatbaleset után született újjá a győri fiatalember - Máté a sportban lelt élete értelmére
Rehabilitációs kártya is segítheti a munkavállalókat
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás
16°C







Vélemény, hozzászólás?