Az oldal akadálymentesített
Hobby rádió – a Hang-adó

Rádió hallgatása

Michael Jackson - Heal the world
49
hallgató

Lejátszás

Online rádió hallgatása
Rádió hallgatása
Hallgatás Media Player-el
Rádió hallgatása

iOS alkalmazás (Iphone-ra) (Készítette: Ócsvári Áron)
Rádiónk a T-home támogatásával a Web-rádió (pdf) alkalmazásával is hallható.

🎄 Duplán jó – Ünnepi hangok, másodszor is 🎶

- 2025. december 19. 6:41 - 443 megtekintés

✨ Most már egyre inkább körülvesz minket az ünnep hangulata, és ez bizony a Duplán jó műsorán is jól hallható.

🎵 Ezúttal is különleges dalpárokon keresztül mutatjuk meg, hogyan találkozik a karácsony múltja és jelene.
📜 Hallható lesz a „Kiskarácsony, nagykarácsony” többféle értelmezésben, többek között a Crystal feldolgozásában is – és a műsorból az is kiderül, mit
rejtenek ezek a szavak valójában.
🎄 Felcsendül az „Ó szép fenyő” is, Nat King Cole és a Kerozin előadásában, és közben egy érdekes történet is szóba kerül arról, hogyan lett a fenyőfa
a karácsony egyik legfontosabb jelképe.
🕯️ A meghitt pillanatokról gondoskodik a „Csendes éj”, Stevie Nicks és a Romantic tolmácsolásában, két külön világ, mégis ugyanaz az üzenet.
🎶 Ez az adás is azt mutatja meg, hogy egy dal mennyi arcát tudja megmutatni az ünnep fényében.
📻 A második karácsonyi Duplán jó adás szombaton 15:00-kor kezdődik, a már megszokott időpontban.
⏰ Akik esetleg lemaradtak volna az első ünnepi műsorról, azok szombat este 22:00-kor pótolhatják.
❤️ Hangolódjunk együtt, mert a karácsony zenében is igazán Duplán jó.

Kellemes karácsonyi ünnepeket kíván mindenkinek a Duplán jó csapata!

A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!
Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

*


öt * = 25

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklám

 

Vakrepülés Színtársulat

Kultúrtanya Közösségi tér

Online rádió

Alko-soft Hobby Rádió - MyOnlineRadio.hu

Keresés az oldalon

Facebook oldalunk

Mai műsor

  • 6:00: Jóreggelt! - reggeli információs műsor két órában.
  • 9:00: - Ruzsa Viktor műsora
    Rádiónk 2008. (indulása) óta fontosnak tartja a sérült emberekről szóló információkat eljuttatni az érintettek és érdeklődők számára.

    Műsorunk célcsoportja a sérült emberek és hozzátartozóik, a szociálisan érzékeny emberek csoportja. Küldetésünk alapja, hogy a célcsoport számára igen csak hiányos információs, tájékoztató és nem utolsó sorban szórakoztató magazint juttassunk el fogyatékkal élők és a témában érintett emberek részére. Rádióműsorunk két heti rendszerességgel jelentkezik új műsorral.
    Egy műsor, melynek célja a fogyatékos személyek lehetőségeinek, jogainak, és ezen jogok érvényesítési eszközeinek bemutatása. Felhívni a figyelmet az igazi esélyegyenlőségre, az önálló életvitel, valamint a társadalomban való aktív részvétel, maradéktalan biztosításának a fontosságára.

    A műsort ugyanebben az időben, a kimaradt héten ismételjük.

    E műsorunkat több vidéki rádió is átveszi. Ha az Ön rádiójában is szeretné sugározni, keressen minket bizalommal!
  • 10:00: Világjáró - Magyarosi Marianna utazási műsora
  • 12:00: Déli hírösszefoglaló -
  • 13:00: Délután - Benne: interjúk, riportok, tudósítások kulturális, szociális és közéleti eseményekről.
  • 16:00: Life is life - életmód magazin
  • 17:00: Live World - a legnagyobb külföldi előadók koncertjei
  • 18:00: Esti hírösszefoglaló - Benne: a nap idézete, névnap köszöntő, évforduló naptár, sport.
  • 19:00: Vers, esti mese, kabaré, a nap érdekessége (riport, interjú, tudósítás), esti ka -
  • 21:00: - esélyegyenlőségi magazinműsor Ruzsa Viktorral
    Rádiónk 2008. (indulása) óta fontosnak tartja a sérült emberekről szóló információkat eljuttatni az érintettek és érdeklődők számára.

    Műsorunk célcsoportja a sérült emberek és hozzátartozóik, a szociálisan érzékeny emberek csoportja. Küldetésünk alapja, hogy a célcsoport számára igen csak hiányos információs, tájékoztató és nem utolsó sorban szórakoztató magazint juttassunk el fogyatékkal élők és a témában érintett emberek részére. Rádióműsorunk két heti rendszerességgel jelentkezik új műsorral.
    Egy műsor, melynek célja a fogyatékos személyek lehetőségeinek, jogainak, és ezen jogok érvényesítési eszközeinek bemutatása. Felhívni a figyelmet az igazi esélyegyenlőségre, az önálló életvitel, valamint a társadalomban való aktív részvétel, maradéktalan biztosításának a fontosságára.

    A műsort ugyanebben az időben, a kimaradt héten ismételjük.

    E műsorunkat több vidéki rádió is átveszi. Ha az Ön rádiójában is szeretné sugározni, keressen minket bizalommal!
  • 22:00: Világjáró - Magyarosi Marianna utazási műsora
  • 23:00: - Reményik László interjú műsora
    A Vakok Állami Intézete, és az ötlet-, és házigazda Reményik László, "Ezer arc, ezer talentum" című közös programja minden hónap második keddjén (kivéve a nyári időszakot) megtekinthető élőben a Hermina út 21. szám alatt.
    (a rendezvények ingyenesek!)

    Cél, hogy minden hónap második keddjén olyan személyek legyenek a vendégek, akik tevékenységük, tudásuk, gondolataik, élettapasztalatuk révén szellemi munícióval tudnak szolgálni.

    Az interjú sorozat alkalmain két embert ismerhetnek meg a rendezvény látogatói, míg rádiónkban hetente egy-egy vendéget mutatunk be hallgatóink előtt (így a következő hétre csúszik át az aktuális rendezvény második vendége).

Bejelentkezés

Regisztráció| Elfelejtette jelszavát?

Mai napi információk

Ma 2026. február 17. kedd, Donát napja van.
Az év 08. hete és 48. napja.
Holnap Bernadett napja lesz.

1386. Nagy Lajos király lánya, Hedvig hercegnőnek menyegzője a közelebb megkereszteltetett és lengyel királlyá koronázott litván herceggel, Jagellóval Krakkóban.


1945. A Budapesti Nemzeti Bizottság a Művészek Szakszervezetének javaslatára kinevezi a színházigazgatókat. (Vígszínház: Jób Dániel; Belvárosi Színház: Bárdos Artúr; Nemzeti Színház: Major Tamás)


Ungvárnémeti Tóth László
/ 1788. febr.17. - 1820. aug. 31. /

Tisztválasztás

"...Szolgálatot tehetnék
Mindennyi hivatalban,
De mivel csak egyre érek,
Válasszatok, leánykák,
Melyik dologra szánjam
Ezek közül erőmet.
Hogy hasznomat vegyétek?

Időjárás

2026-02-17, 03:45
Overcast
NNE
Előjelzés
1°C
1.3 m/s
Apparent: -2°C
Nyomás: 1003 mb
Páratartalom: 89%
Szél: 1.3 m/s NNE
Széllökések: 10.4 m/s
UV-Index: 0
Rövid leírás: 0mm /8% / Rain
Napfelkelte: 06:45
 

Hírlevél

Add meg az E-mail címed, majd kattints a feliratkozás vagy leiratkozás gombra.


hét mínusz öt = (Írja be számmal a művelet eredményét!)


Feliratkoztak: 329

A Kultúrtanya programajánlója

A rádiónkat is üzemeltető Net-média Alapítvány által üzemeltetett Kultúrtanya – integrált közösségi tér programjaiból ajánlunk!

Kultúrtanya

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com