Nagycsaládosok karácsonyát tették szebbé Debrecenben
Katona Erzsébet, a Fidesz-KDNP önkormányzati képviselője és segítői a napokban fenyőfákat és élelmiszereket adományoztak a 21-es körzetben élő többgyermekeseknek.
Fotó: Dehir
Tepertő, sonka és csokoládé is került a dobozba a karácsonyi üdvözlet mellé. Katona Erzsébet és segítői szerdán Ondódon látogattak el egy családhoz akiknek az élelmiszerek mellett egy fenyőfát is vittek.
Nagy volt az öröm. A család nevelőszülőként négy gyermekről gondoskodik. Jól esik nekik ez az ajándék így az ünnepek előtt.
Az önkormányzati képviselő a napokban 15 fenyőfát és élelmiszereket osztott szét a körzetében olyan családoknak, akik több gyermeket is nevelnek.
– Nagyon fontos, hogy mindenkinek szép legyen a karácsonya, a társadalmi, egzisztenciális szint nem különböztethet meg bennünket. Úgy gondolom, hogy ezzel nagyon sokat tudunk segíteni – fogalmazott a képviselő.
(Forrás: Dehir)
A rádiót önkéntes formában, nonprofit módon üzemeltetjük. Azonban a működtetés költségeit már nem tudjuk kitermelni saját pénzből (szerverek üzemeltetése, karbantartása). Amennyiben lehetősége van, kérjük támogassa a Hobby Rádió éves 120000 Ft-os működési díját!Net-média Alapítvány (Magnet Bank): 16200113-18516177-00000000
Utalás közleménye: támogatás
Köszönjük, ha nekünk adja adója 1 %-át!
Adószám: 18129982-1-41
Ezeket is olvassa el:
Erasmus+ Days 2025: Online élménybeszámoló a látássérültek részvételével
Százmillió forinttal támogat gyermekeket segítő alapítványokat az MVM
2010. december 3. - a fogyatékossággal élők világnapja
Új, egyedülálló adománygyűjtő online felület indult Debrecenből
A komplex támogatási szükségletű emberek társadalmi szerepének megerősítése
Reklám
Keresés az oldalon
Facebook oldalunk
Mai műsor
Bejelentkezés
Mai napi információk
Időjárás


11°C
Vélemény, hozzászólás?